
Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKDP0018
- Тегло: 7.58kg
77.60€ (151.78лв.)
без ДДС: 64.67€ (126.48лв.)
![]() |
12 x 7.33 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, DLZROYKDP0018
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, цена Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, оферти Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, ревю Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, промоция Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, онлайн магазин Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, поръчай Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg мнения
, Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, гаранция Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, бърза доставка Royal Canin BHN Shih Tzu Adult -.dry food for adult dogs - 7.5kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0018 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0018 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0018 review
, Royal Canin DLZROYKDP0018 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0018 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0018 намаление
| Includes vitamins: | Vitamin B2, Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B5, Vitamin A, Vitamin C, Vitamin H (biotin), Vitamin B3, Vitamin B12, Vitamin B1, Vitamin D3 |
| Dog breed: | Shih Tzu |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Weight: | 7.5 kg |
| Health effects: | Dental care, Skin & coat |
| Package type: | Sack |
| Antioxidants included: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 5 kg - 9,9 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Poultry, Rice |
| Pantothenic acid (vitamin B5) content: | 145.2 mg/kg |
| Calcium: | 0.82% |
| L-carnitine content: | 100 mg/kg |
| Taurine content: | 0.2 mg/kg |
| Riboflavin (vitamin B2) content: | 48.6 mg/kg |
| Folic acid (vitamin B9) content: | 13.6 mg/kg |
| Vitamin C content: | 300 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.6% |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 800 IU/kg |
| Vitamin B12 content: | 130 μg/kg |
| Protein: | 24% |
| Fat content: | 20% |
| Sodium: | 0.3% |
| Niacin (vitamin B3) content: | 482.9 mg/kg |
| Crude fibres: | 3% |
| Potassium content: | 0.7% |
| Selenium content: | 0.29 mg/kg |
| Vitamin B6 content: | 75.8 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.05% |
| Crude ash: | 5.6% |
| Thiamine (vitamin B1) content: | 27 mg/kg |
| Biotin content: | 3070 μg/kg |
| Manganese content: | 81 mg/kg |
| Iron content: | 193 mg/kg |
| Vitamin A content: | 31000 IU/kg |
| Iodine content: | 5.8 mg/kg |
| Zinc content: | 238 mg/kg |
| Metabolisable Energy (ME): | 4008 kcal/kg |
| Copper content: | 15 mg/kg |






