





Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LB0107
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
21.24€ (41.54лв.)
без ДДС: 17.70€ (34.62лв.)
Етикети:
Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, LB0107
, Libox
, Фенери
, Електрическо оборудване
, купете Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, цена Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, оферти Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, ревю Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, промоция Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, онлайн магазин Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, поръчай Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED мнения
, Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED сравнение
, евтин Фенери
, топ Фенери
, най-добър Фенери
, нов Фенери
, libox {ucfirst}фенери
, оригинален Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, гаранция Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, бърза доставка Libox LB0107 flashlight Black Headband flashlight LED
, Libox цена
, Libox промоция
, Libox отстъпка
, Libox Фенери
, фенери в българия
, фенери techmag
, онлайн поръчка Фенери
, магазин за Фенери
, топ оферти Фенери
, Libox LB0107 характеристики
, Libox LB0107 спецификации
, Libox LB0107 review
, Libox LB0107 сравнение
, Libox LB0107 отзиви
, Libox LB0107 намаление
| Housing material: | ABS synthetics, Aluminium, Plastic |
| Product colour: | Black |
| Designed for children: | No |
| Motion sensor: | No |
| Waterproof: | No |
| Adjustable headband: | Yes |
| Flashlight type: | Headband flashlight |
| Shockproof: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity: | 1200 mAh |
| Battery recharge time: | 4 h |
| Charging source: | USB |
| Rechargeable battery: | Yes |
| Package depth: | 35 mm |
| Package height: | 48 mm |
| Package type: | Hanging box |
| Package width: | 64 mm |
| Package weight: | 70 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | USB |
| Batteries included: | Yes |
| Products per master (outer) case: | 40 pc(s) |
| Not for children 0-3 years: | Yes |
| Light colour: | Red, White |
| Flashlight modes: | SOS mode, High, Strobe mode, Medium, Low |
| Light beam distance (max): | 100 m |
| Light beam distance (min): | 100 m |
| Lamp power: | 3 W |
| Lamp type: | LED |










