





Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OPP137
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.92kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, OPP137
, OUR PURE PLANET
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, цена Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, оферти Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, ревю Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, промоция Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, онлайн магазин Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, поръчай Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones мнения
, Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, our pure planet {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, гаранция Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, бърза доставка Our Pure Planet Signature Bluetooth Headphones
, OUR PURE PLANET цена
, OUR PURE PLANET промоция
, OUR PURE PLANET отстъпка
, OUR PURE PLANET Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, OUR PURE PLANET OPP137 характеристики
, OUR PURE PLANET OPP137 спецификации
, OUR PURE PLANET OPP137 review
, OUR PURE PLANET OPP137 сравнение
, OUR PURE PLANET OPP137 отзиви
, OUR PURE PLANET OPP137 намаление
| Head-band cushion: | No |
| Removable head-band: | No |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS): | 8517620000 |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 45 °C |
| Storage temperature (T-T): | -10 - 45 °C |
| Depth: | 60 mm |
| Width: | 200 mm |
| Height: | 165 mm |
| Weight: | 241 g |
| Ear pad dimensions (W x D x H): | 100 x 85 x 23 mm |
| Works with Microsoft Cortana: | No |
| Number of paired devices remembered: | 8 |
| Cable length: | 0.2 m |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| On/off switch: | Yes |
| Cable colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Motion sensor: | No |
| Recommended usage: | Calls/Music/Sport/Everyday |
| Product type: | Headphones |
| Plug and Play: | Yes |
| Protection features: | Water resistant |
| Detachable cable: | Yes |
| Backlight: | No |
| International Protection (IP) code: | IPX4 |
| Works with Amazon Alexa: | No |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| DECT connectable: | No |
| Adjustable headband: | Yes |
| Wearing style: | Head-band |
| Suitable for use in country/location: | Slovakia, France, Germany, Canada, New Zealand, Ireland, USA, Austria, Switzerland, Europe, Greece, Argentina, Portugal, Turkey, Romania, Israel, Finland, United Kingdom, Australia, Denmark, Afghanistan, Serbia, Egypt, Ukraine, Hungary, Latvia, Bulgaria, United States, Italy, Netherlands, England, Poland, Slovenia, Spain, Belgium, Czech Republic, Sweden, Russia |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Operating keys: | Bluetooth pairing, Multi-key, Play/Pause |
| Colour name: | Black |
| Over the Air Updates (OTA): | No |
| Headset type: | Binaural |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 2 |
| In-ear pressure relief: | No |
| Designed for children: | No |
| Sound pressure level (max): | 103 dB |
| Refurbished: | No |
| Volume control: | Touch |
| Control unit type: | On-ear control unit |
| Clear sound: | Yes |
| Game mode: | No |
| Phonebook access profile (PBAP): | Yes |
| Virtual surround: | No |
| Built-in ultraviolet clarifier: | No |
| Auto-connect: | Yes |
| Optical sensor: | No |
| Foldable: | Yes |
| HD voice: | No |
| Accelerometer: | No |
| Bone conduction sensor: | No |
| Hearing protection technologies: | Sound Pressure Limitation |
| Music playback: | Yes |
| Gyroscope: | No |
| Control type: | Buttons, Touch |
| Position sensor: | No |
| Package depth: | 73 mm |
| Package width: | 195 mm |
| Package weight: | 930 g |
| Package height: | 238 mm |
| Package type: | Box |
| Cables included: | USB Type-A to USB Type-C, AUX |
| Quick start guide: | Yes |
| Carrying case: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Charging stand: | No |
| Car charger: | No |
| Ear pad material: | Polyurethane (PU) |
| Safety sheet: | Yes |
| Receiver included: | No |
| Power bank included: | No |
| Warranty card: | Yes |
| Charger: | No |
| Ear pads: | Yes |
| Manual languages: | Dutch, Spanish, Italian, Polish, French, Danish, Swedish, English, Norwegian |
| Charging case: | No |
| Extra earbuds: | No |
| Carrying case weight: | 185 g |
| UN number: | UN3481 PI967 |
| Wireless range (typical building): | 3 m |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connectivity: | No |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Wireless range: | 10 m |
| Microphone in: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Bluetooth profiles: | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Lightning connector: | No |
| Frequency response (talk mode): | 20 - 20000 Hz |
| 6.35 mm connector: | No |
| Wireless range (line of sight): | 10 m |
| 2x 3.5 mm connectors: | No |
| RF connectivity: | No |
| Frequency response (music mode): | 20 - 20000 Hz |
| Battery voltage: | 3.7 V |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery technology: | Lithium |
| Battery capacity: | 850 mAh |
| Battery recharge time: | 2.5 h |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Charging source: | USB |
| Battery charge indicator: | Yes |
| Talk time: | 45 h |
| Wireless charging: | No |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time (ANC on): | 30 h |
| Continuous audio playback time: | 34 h |
| Standby time: | 360 h |
| Talk time (ANC off): | 45 h |
| Continuous audio playback time (ANC off): | 45 h |
| Fast charging: | No |
| Voice guidance languages: | English |
| Products per master (outer) case: | 24 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight: | 25 kg |
| Harmonized System (HS) code: | 85183000 |
| Master (outer) case length: | 546 mm |
| Master (outer) case height: | 422 mm |
| Shipping (inner) case width: | 23 cm |
| Shipping (inner) case gross weight: | 5.94 kg |
| Master (outer) case width: | 475 mm |
| Products per shipping (inner) case: | 6 pc(s) |
| Shipping (inner) case length: | 40.6 cm |
| Shipping (inner) case height: | 26.6 cm |
| Number of microphones: | 6 |
| Microphone mute: | No |
| Detachable microphone: | No |
| Microphone type: | Built-in |
| Hybrid noise-canceling: | Yes |
| Folding microphone: | No |
| Noise-canceling switch: | Yes |
| Impedance: | 32 Ω |
| Noise canceling: | Yes |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Transparency mode: | Yes |
| Number of drivers: | 2 |
| Diaphragm diameter: | 4 cm |
| Diaphragm material: | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Driver unit: | 4 cm |
| Noise canceling type: | Active |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Battery life: | 2700 min |
| Sustainability organizations: | Plastic collective, Carbon Reduction Institute (NoCO2) |
| Sustainability certificates: | SCS Recycled Content Certification, CE, CarbonFree, Product Carbon Footprint (PCF) Carbon Neutral, Green Tick Sustainable, WEEE, CarbonNeutral, Ocean Bound Plastic (OBP), RoHS, Green Tick Carbon Neutral |
| Sustainability compliance: | Yes |






