





Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LB1600
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.60kg
23.06€ (45.11лв.)
без ДДС: 19.22€ (37.59лв.)
Етикети:
Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, LB1600
, Libox
, Аксесоари за рутери и суичове
, Wireless & Networking
, купете Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, цена Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, оферти Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, ревю Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, промоция Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, онлайн магазин Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, поръчай Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB мнения
, Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB сравнение
, евтин Аксесоари за рутери и суичове
, топ Аксесоари за рутери и суичове
, най-добър Аксесоари за рутери и суичове
, нов Аксесоари за рутери и суичове
, libox {ucfirst}аксесоари за рутери и суичове
, оригинален Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, гаранция Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, бърза доставка Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
, Libox цена
, Libox промоция
, Libox отстъпка
, Libox Аксесоари за рутери и суичове
, аксесоари за рутери и суичове в българия
, аксесоари за рутери и суичове techmag
, онлайн поръчка Аксесоари за рутери и суичове
, магазин за Аксесоари за рутери и суичове
, топ оферти Аксесоари за рутери и суичове
, Libox LB1600 характеристики
, Libox LB1600 спецификации
, Libox LB1600 review
, Libox LB1600 сравнение
, Libox LB1600 отзиви
, Libox LB1600 намаление
| Reception range (VHF): | 174 - 230 MHz |
| Connector gender: | Female |
| Impedance: | 75 Ω |
| Product colour: | Black, Aluminium |
| Full HD: | Yes |
| Placement: | Outdoor |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Number of elements: | 16 |
| Reception range (UHF): | 470 - 790 MHz |
| Material: | ABS, Aluminium |
| Maximum range: | 14000 m |
| Supported radio bands: | VHF, UHF |
| Amplification (UHF): | 18 dB |
| Amplification (VHF): | 14 dB |
| Windproof: | Yes |
| Gain: | 18 dB |
| LTE/GSM filter: | Yes |
| Polarization: | Vertical polarization |
| Width: | 1180 mm |
| Weight: | 500 g |
| Depth: | 200 mm |
| Height: | 100 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Manual: | Yes |
| AC adapter included: | No |










