


-31 %



LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED55G42LW.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 23.50kg
1,464.66€ (2,864.63лв.)
2,130.41€ (4,166.72лв.)
без ДДС: 1,220.55€ (2,387.19лв.)
![]() |
12 x 138.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, OLED55G42LW.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, цена LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, оферти LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, ревю LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, промоция LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, онлайн магазин LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, поръчай LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey мнения
, LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, гаранция LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, бърза доставка LG OLED OLED55G42LW TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED55G42LW.AEU характеристики
, LG OLED55G42LW.AEU спецификации
, LG OLED55G42LW.AEU review
, LG OLED55G42LW.AEU сравнение
, LG OLED55G42LW.AEU отзиви
, LG OLED55G42LW.AEU намаление
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Grey |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 165 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy saving mode: | Yes |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Height (without stand): | 703 mm |
| Weight (with stand): | 23.2 kg |
| Depth (with stand): | 263 mm |
| Width (with stand): | 1222 mm |
| Weight (without stand): | 17.9 kg |
| Depth (without stand): | 27.2 mm |
| Height (with stand): | 787 mm |
| Width (without stand): | 1222 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Picture processor: | α11 4K AI |
| Backlight dimming technology: | Pixel Dimming |
| Plug and Play: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic Tone Mapping |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Picture processing technology: | LG AI Picture |
| Multi View: | Yes |
| USB recording: | Yes |
| Smartphone/tablet remote support: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Video upscaling: | Yes |
| Package height: | 172 mm |
| Package width: | 1360 mm |
| Package depth: | 810 mm |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 28.2 kg |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | MR24 |
| Desktop stand: | No |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | OLED |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Audio output channels: | 4.2 channels |
| Adaptive Sound Control (ASC): | Yes |
| RMS rated power: | 60 W |
| Audio decoders: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 2.0 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Common interface (CI): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Number of tuners: | 2 tuner(s) |
| Timeshift: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system version: | webOS 24 |
| Smart TV: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Operating system installed: | WebOS |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1892625 |








