





LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GBV3100EEP
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 72.00kg
834.76€ (1,632.64лв.)
без ДДС: 695.63€ (1,360.53лв.)
![]() |
12 x 78.83 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, GBV3100EEP
, LG
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, цена LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, оферти LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, ревю LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, промоция LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, онлайн магазин LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, поръчай LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black мнения
, LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, lg {ucfirst}хладилници
, оригинален LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, гаранция LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, бърза доставка LG GBV3100EEP Freestanding 344 L E Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, LG GBV3100EEP характеристики
, LG GBV3100EEP спецификации
, LG GBV3100EEP review
, LG GBV3100EEP сравнение
, LG GBV3100EEP отзиви
, LG GBV3100EEP намаление
| Recessed handle(s): | Yes |
| Colour name: | Essence Matte Black |
| Refrigerating medium: | R600a |
| Number of compressors: | 1 |
| Number of doors: | 2 door(s) |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Control type: | Touch |
| Reversible doors: | Yes |
| Door hinge: | Right |
| Product colour: | Black |
| Shelves material: | Tempered glass |
| Annual energy consumption: | 267 kWh |
| Energy efficiency class: | E |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth: | 675 mm |
| Height: | 1860 mm |
| Width: | 595 mm |
| Weight: | 73 kg |
| Noise emission class: | B |
| Total net capacity: | 344 L |
| Holiday function: | Yes |
| Maximum operating temperature: | 43 °C |
| Minimum operating temperature: | 16 °C |
| Climate class: | T |
| Noise level: | 35 dB |
| Water dispenser: | No |
| Icemaker: | No |
| Package depth: | 745 mm |
| Package width: | 634 mm |
| Package weight: | 76 kg |
| Package height: | 1965 mm |
| Freezer net capacity: | 110 L |
| Fast freeze function: | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets: | 3 |
| Storage time during power failure: | 9 h |
| Freezing capacity: | 10 kg/24h |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Freezer position: | Bottom-placed |
| Door open alarm: | Yes |
| Cooling system: | Dynamic (fan-assisted) |
| Fridge number of shelves/baskets: | 3 |
| Lamp type: | LED |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Fridge door balconies: | 3 |
| Ventilation: | No |
| Super Cool function: | Yes |
| Automatic defrost (fridge): | Yes |
| Anti-bacterial compartment: | No |
| Fridge interior light: | Yes |
| Fridge net capacity: | 234 L |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Electronic control: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Warnings: | Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions., Do not open or attempt to repair components containing refrigerants. |
| LG technologies (food storage): | Smart Diagnosis, Total No Frost, FreshConverter™, Smart Inverter Compressor™, DoorCooling+™, Multi-Air Flow, LINEARCooling™ |
| Fresh converter: | Yes |
| Fresh zone compartment: | Yes |
| Middle compartment: | No |








