





Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NRK6192ABK4
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 59.00kg
908.99€ (1,777.83лв.)
без ДДС: 757.49€ (1,481.52лв.)
![]() |
12 x 85.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, NRK6192ABK4
, Gorenje
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, цена Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, оферти Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, ревю Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, промоция Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, онлайн магазин Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, поръчай Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black мнения
, Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, gorenje {ucfirst}хладилници
, оригинален Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, гаранция Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, бърза доставка Gorenje NRK6192ABK4 fridge-freezer Freestanding 302 L E Black
, Gorenje цена
, Gorenje промоция
, Gorenje отстъпка
, Gorenje Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, Gorenje NRK6192ABK4 характеристики
, Gorenje NRK6192ABK4 спецификации
, Gorenje NRK6192ABK4 review
, Gorenje NRK6192ABK4 сравнение
, Gorenje NRK6192ABK4 отзиви
, Gorenje NRK6192ABK4 намаление
| Custom panel-ready: | No |
| Freezer drawers quantity: | 3 |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Number of compressors: | 1 |
| Number of doors: | 2 door(s) |
| Shelves material: | Glass |
| Product colour: | Black |
| Reversible doors: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Display type: | LED |
| Door hinge: | Right |
| Control type: | Touch |
| Annual energy consumption: | 242 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class: | E |
| Connected load: | 70 W |
| Package width: | 640 mm |
| Package depth: | 700 mm |
| Width: | 600 mm |
| Package weight: | 59 kg |
| Depth: | 592 mm |
| Weight: | 57 kg |
| Height: | 1850 mm |
| Package height: | 1910 mm |
| Noise emission class: | C |
| Maximum operating temperature: | 43 °C |
| Total gross capacity: | 300 L |
| Icemaker: | No |
| Holiday function: | Yes |
| Climate class: | SN-N |
| Minimum operating temperature: | 10 °C |
| Total net capacity: | 204 L |
| Noise level: | 38 dB |
| Cooling agent: | R600a |
| Freezer net capacity: | 96 L |
| Storage time during power failure: | 10 h |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Freezer number of shelves/baskets: | 3 |
| Freezer position: | Bottom-placed |
| Freezing capacity: | 12 kg/24h |
| Freezer gross capacity: | 110 L |
| Fast freeze function: | Yes |
| Ice cube tray: | No |
| Temperature alarm: | Yes |
| Door open alarm: | Yes |
| Bottle rack: | Yes |
| Fridge gross capacity: | 210 L |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Fridge number of shelves/baskets: | 4 |
| Egg balcony: | Yes |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| Super Cool function: | Yes |
| Fridge net capacity: | 203 L |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Fridge interior light: | Yes |
| Lamp type: | LED |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Warnings: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Fresh zone compartment: | Yes |






