





LG fridge-freezer combination GBV3200DSW – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GBV3200DSW
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 81.00kg
988.19€ (1,932.73лв.)
без ДДС: 823.49€ (1,610.61лв.)
![]() |
12 x 93.32 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, GBV3200DSW
, LG
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, цена LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, оферти LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, ревю LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, промоция LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, онлайн магазин LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, поръчай LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, LG fridge-freezer combination GBV3200DSW мнения
, LG fridge-freezer combination GBV3200DSW сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, lg {ucfirst}хладилници
, оригинален LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, гаранция LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, бърза доставка LG fridge-freezer combination GBV3200DSW
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, LG GBV3200DSW характеристики
, LG GBV3200DSW спецификации
, LG GBV3200DSW review
, LG GBV3200DSW сравнение
, LG GBV3200DSW отзиви
, LG GBV3200DSW намаление
| Refrigerating medium: | R600a |
| Housing material: | Metal |
| Inverter technology: | Yes |
| Number of compressors: | 1 |
| Display placement: | Inside |
| Door panel included: | Yes |
| Display type: | LED |
| Control type: | Buttons |
| Built-in display: | Yes |
| Colour name: | Super White |
| Adjustable shelves: | Yes |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Recessed handle(s): | Yes |
| Door balconies material: | Plastic |
| Reversible doors: | Yes |
| Product colour: | White |
| Door hinge: | Right |
| Shelves material: | Tempered glass/Plastic |
| Annual energy consumption: | 217 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power source: | Electric |
| Energy efficiency class: | D |
| Height: | 2030 mm |
| Width: | 595 mm |
| Depth: | 682 mm |
| Net depth without door: | 60.8 cm |
| Weight: | 78 kg |
| Auto diagnostic: | Yes |
| Noise emission class: | B |
| Maximum operating temperature: | 43 °C |
| Total net capacity: | 387 L |
| Ice crushing: | No |
| Water dispenser: | No |
| Noise level: | 35 dB |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Climate class: | SN-T |
| Water filter: | No |
| Minimum operating temperature: | 10 °C |
| Icemaker: | No |
| Package weight: | 81 kg |
| Ice cube tray: | Yes |
| Freezer position: | Bottom-placed |
| Freezer net capacity: | 110 L |
| Freezer interior light: | No |
| Freezing capacity: | 10 kg/24h |
| Fast freeze function: | Yes |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| Multi-Airflow system (freezer): | Yes |
| Freezer drawers quantity: | 3 |
| Super freeze function: | Yes |
| Fridge interior light: | Yes |
| Fridge door balconies: | 4 |
| Bottle rack: | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets: | 4 |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Lamp type: | LED |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| Automatic defrost (fridge): | Yes |
| Cooling system: | Dynamic (fan-assisted) |
| Smart Frost (fridge): | No |
| Door bottle balcony: | Yes |
| Fast Cooling function: | Yes |
| Fridge net capacity: | 277 L |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Light source: | LED |
| Thermostat: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 16 - 43 °C |
| Multi-airflow system: | Yes |
| Cooling system type: | Linear Cooling™ |
| Control position: | Internal |
| Automatic temperature control: | Yes |
| No Frost system: | Yes |
| Form factor: | Upright |
| Defrost function: | Yes |
| Electronic control: | Yes |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Door type: | Double |
| Built-in freezer: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| Warnings: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |








