





LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GSJC41PYPE
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 127.00kg
1,773.42€ (3,468.51лв.)
без ДДС: 1,477.85€ (2,890.42лв.)
![]() |
12 x 167.47 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, GSJC41PYPE
, LG
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, цена LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, оферти LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, ревю LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, промоция LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, онлайн магазин LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, поръчай LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver мнения
, LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, lg {ucfirst}хладилници
, оригинален LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, гаранция LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, бърза доставка LG InstaView GSJC41PYPE side-by-side refrigerator Freestanding 641 L E Silver
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, LG GSJC41PYPE характеристики
, LG GSJC41PYPE спецификации
, LG GSJC41PYPE review
, LG GSJC41PYPE сравнение
, LG GSJC41PYPE отзиви
, LG GSJC41PYPE намаление
| Control type: | Touch, Wireless |
| Product colour: | Silver |
| Door hinge: | Left/right |
| Housing material: | Metal |
| Shelves material: | Tempered glass/Plastic |
| Product design: | American door |
| Display type: | LED |
| Built-in display: | Yes |
| Child lock: | Yes |
| Recessed handle(s): | Yes |
| Door balconies material: | Plastic |
| Display placement: | Inside |
| Door gasket type: | Push-in gasket |
| Shelf finish type: | Silver frame |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Door-in-Door function: | Yes |
| Annual energy consumption: | 347 kWh |
| Energy efficiency class: | E |
| Energy efficiency index (EEI): | 99 |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Height: | 1790 mm |
| Weight: | 118 kg |
| Width: | 913 mm |
| Depth: | 735 mm |
| Water tank capacity: | 4 L |
| Noise level: | 36 dB |
| Inverter technology: | Yes |
| Maximum operating temperature: | 43 °C |
| Water dispenser: | Yes |
| Icemaker: | Yes |
| Minimum operating temperature: | 16 °C |
| Climate class: | T |
| Ice dispenser: | Yes |
| Dispenser placement: | Thru the door |
| Cooling system: | Dynamic (fan-assisted) |
| Noise emission class: | C |
| Water supply type: | Water tank |
| Holiday function: | Yes |
| Ice crushing: | Yes |
| Total net capacity: | 641 L |
| Package weight: | 128 kg |
| Freezer number of shelves/baskets: | 4 |
| Freezer position: | Side-placed |
| Freezing capacity: | 12 kg/24h |
| Freezer net capacity: | 221 L |
| Freezer number of vegetable drawers: | 2 |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Freezer number of doors: | 1 |
| Fast freeze function: | Yes |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| Freezer interior light: | Yes |
| Freezer door balconies: | 2 |
| Multi-Airflow system (freezer): | Yes |
| Freezer number of compressors: | 1 |
| Castor wheels: | Yes |
| Adjustable feet: | Yes |
| High temperature indication: | Yes |
| Door open alarm: | Yes |
| Temperature alarm: | Yes |
| Bottle rack: | Yes |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Lamp type: | LED |
| Fridge interior light: | Yes |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Fridge net capacity: | 420 L |
| Fridge door balconies: | 4 |
| Super Cool function: | Yes |
| Automatic defrost (fridge): | Yes |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| Fridge number of shelves/baskets: | 4 |
| Fridge number of compressors: | 1 |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Fresh zone compartment: | Yes |








