





Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NRR9185EAXL
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 93.00kg
1,378.46€ (2,696.04лв.)
без ДДС: 1,148.72€ (2,246.70лв.)
![]() |
12 x 130.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, NRR9185EAXL
, Gorenje
, Хладилници
, Домакински електроуреди
, купете Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, цена Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, оферти Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, ревю Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, промоция Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, онлайн магазин Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, поръчай Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver мнения
, Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver сравнение
, евтин Хладилници
, топ Хладилници
, най-добър Хладилници
, нов Хладилници
, gorenje {ucfirst}хладилници
, оригинален Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, гаранция Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, бърза доставка Gorenje NRR9185EAXL side-by-side refrigerator Freestanding 550 L E Silver
, Gorenje цена
, Gorenje промоция
, Gorenje отстъпка
, Gorenje Хладилници
, хладилници в българия
, хладилници techmag
, онлайн поръчка Хладилници
, магазин за Хладилници
, топ оферти Хладилници
, Gorenje NRR9185EAXL характеристики
, Gorenje NRR9185EAXL спецификации
, Gorenje NRR9185EAXL review
, Gorenje NRR9185EAXL сравнение
, Gorenje NRR9185EAXL отзиви
, Gorenje NRR9185EAXL намаление
| Product colour: | Silver |
| Control type: | Touch |
| Display type: | LED |
| Built-in display: | Yes |
| Refrigerating medium: | R600a |
| Product design: | American door |
| Number of compressors: | 1 |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Adjustable shelves: | Yes |
| Door balconies material: | Plastic |
| Display placement: | On door |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Energy efficiency class: | E |
| Connected load: | 140 W |
| Annual energy consumption: | 318 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth: | 670 mm |
| Weight: | 85.5 kg |
| Width: | 915 mm |
| Height: | 1786 mm |
| Climate class: | N-ST |
| Inverter technology: | Yes |
| Water dispenser: | No |
| Icemaker: | Yes |
| Noise level: | 38 dB |
| Total net capacity: | 550 L |
| Noise emission class: | C |
| Package depth: | 765 mm |
| Package width: | 985 mm |
| Package height: | 1865 mm |
| Package weight: | 93.5 kg |
| Freezing capacity: | 11 kg/24h |
| Freezer number of shelves/baskets: | 5 |
| Freezer position: | Side-placed |
| Storage time during power failure: | 8 h |
| Freezer net capacity: | 192 L |
| Freezer door balconies: | 3 |
| Automatic defrost (freezer): | Yes |
| No Frost+ (freezer): | Yes |
| No Frost (freezer): | Yes |
| Castor wheels: | Yes |
| Adjustable feet: | Yes |
| Door open alarm: | Yes |
| Defrost water drain: | Yes |
| Bottle rack: | Yes |
| Fridge net capacity: | 358 L |
| Fridge interior light: | Yes |
| Multi-Airflow system (fridge): | Yes |
| No Frost (fridge): | Yes |
| Lamp type: | LED |
| Number of vegetable drawers: | 2 |
| Fridge number of shelves/baskets: | 5 |
| Egg balcony: | Yes |
| Fridge door balconies: | 4 |
| Number of egg balconies: | 2 |
| No Frost+ (fridge): | Yes |
| Door bottle balcony: | Yes |
| Warnings: | Do not open or attempt to repair components containing refrigerants., Product not suitable for outdoor use or exposure to extreme weather conditions. |
| Hazard pictogram(s): | GHS04: Compressed gas |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1530712 |






