





LG 55UR781C TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 55UR781C0LK.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 17.50kg
433.90€ (848.63лв.)
без ДДС: 361.58€ (707.19лв.)
![]() |
12 x 40.97 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, 55UR781C0LK.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, цена LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, оферти LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, ревю LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, промоция LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, онлайн магазин LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, поръчай LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² мнения
, LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, гаранция LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, бърза доставка LG 55UR781C TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m²
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 55UR781C0LK.AEU характеристики
, LG 55UR781C0LK.AEU спецификации
, LG 55UR781C0LK.AEU review
, LG 55UR781C0LK.AEU сравнение
, LG 55UR781C0LK.AEU отзиви
, LG 55UR781C0LK.AEU намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 300 x 300 |
| VESA mounting: | Yes |
| Introduction year: | 2023 |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 121 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 81 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Height (with stand): | 780 mm |
| Depth (with stand): | 230 mm |
| Width (with stand): | 1235 mm |
| Weight (without stand): | 14 kg |
| Depth (without stand): | 57.5 mm |
| Stand width: | 94.8 cm |
| Width (without stand): | 1235 mm |
| Height (without stand): | 715 mm |
| Stand depth: | 23 cm |
| Weight (with stand): | 14.1 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Processor cores: | 4 |
| Audio formats supported: | EAC3, AAC HE, PCM, AC3, MP2, WMA, MP3, AC4, AAC |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Eco sensor: | Yes |
| Package width: | 1360 mm |
| Package weight: | 18.9 kg |
| Package depth: | 162 mm |
| Package height: | 810 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160 |
| LED backlight: | Yes |
| Screen shape: | Flat |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| Native refresh rate: | 50 Hz |
| Display technology: | LED |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| Sound modes: | AI Sound, Clear Voice Pro |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.1 |
| RF ports quantity: | 1 |
| Internet TV: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Smart modes: | Game, Filmmaker, Standard, Cinema, Sports, Vivid |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1527524 |








