LG 55UR781C TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 300 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 55UR781C0LK.AEU
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 17.50kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Panel mounting interface:300 x 300
VESA mounting:Yes
Introduction year:2023
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:100 - 240 V
Power consumption (standby):0.5 W
Energy efficiency scale:A to G
Energy efficiency class (SDR):G
Height (with stand):780 mm
Depth (with stand):230 mm
Width (with stand):1235 mm
Weight (without stand):14 kg
Depth (without stand):57.5 mm
Stand width:94.8 cm
Width (without stand):1235 mm
Height (without stand):715 mm
Stand depth:23 cm
Weight (with stand):14.1 kg
Wi-Fi:Yes
Bluetooth:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth version:5.0
Processor cores:4
Audio formats supported:EAC3, AAC HE, PCM, AC3, MP2, WMA, MP3, AC4, AAC
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10)
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG
Eco sensor:Yes
Package width:1360 mm
Package weight:18.9 kg
Package depth:162 mm
Package height:810 mm
Cables included:AC
Remote control included:Yes
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal:139.7 cm (55")
HD type:4K Ultra HD
Supported graphics resolutions:3840 x 2160
LED backlight:Yes
Screen shape:Flat
LED backlighting type:Direct-LED
Native refresh rate:50 Hz
Display technology:LED
Display brightness:300 cd/m²
Number of speakers:2
RMS rated power:20 W
Sound modes:AI Sound, Clear Voice Pro
Ethernet LAN (RJ-45) ports:1
USB 2.0 ports quantity:2
HDMI ports quantity:3
HDMI version:2.1
RF ports quantity:1
Internet TV:Yes
Smart TV:Yes
Smart modes:Game, Filmmaker, Standard, Cinema, Sports, Vivid
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1527524
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: LG
Panel mounting interface:600 x 400 VESA mounting:Yes Product colour:Black Introduction year:2023 AC input voltage:100 - 240 V AC input frequency:50/60..
Brand: LG
Mercury content:0 mg Panel mounting interface:300 x 300 mm Product colour:Grey VESA mounting:Yes Power consumption (standby):0.5 W Energy saving mode:..