LG 86UR781C TV 218.44 cm (86") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 280 cd/m² – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG 86UR781C TV 218.44 cm (86) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 280 cd/m² 86UR781C – LG  Телевизори
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 86UR781C
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 58.40kg
ГПР /%/
Panel mounting interface:600 x 400
VESA mounting:Yes
Product colour:Black
Introduction year:2023
AC input voltage:100 - 240 V
AC input frequency:50/60 Hz
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:157 kWh
Power consumption (standby):0.5 W
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:243 kWh
Energy efficiency scale:A to G
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency class (SDR):F
Height (with stand):1164 mm
Width (with stand):1927 mm
Weight (with stand):45.9 kg
Height (without stand):1104 mm
Depth (with stand):362 mm
Width (without stand):1927 mm
Depth (without stand):59.9 mm
Stand depth:36.2 cm
Weight (without stand):45.2 kg
Stand width:153.2 cm
Wi-Fi:Yes
Wi-Fi standards:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth:Yes
Ethernet LAN:Yes
Bluetooth version:5.0
Processor cores:4
Audio formats supported:AC3, AAC, MP3, AC4, WMA, MP2, EAC3, AAC HE, PCM
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10), Filmmaker Mode
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
Game features:Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Dashboard, HGiG
Eco sensor:Yes
4K Ultra HD upscaling:Yes
Package width:2115 mm
Package depth:228 mm
Package weight:58.4 kg
Package height:1215 mm
Cables included:AC
Remote control included:Yes
HD type:4K Ultra HD
Display technology:LED
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Display diagonal:218,44 cm (86")
Native refresh rate:50 Hz
LED backlighting type:Direct-LED
LED backlight:Yes
Screen shape:Flat
Supported graphics resolutions:3840 x 2160
Display brightness:280 cd/m²
Sound modes:Clear Voice Pro
RMS rated power:20 W
Number of speakers:2
Ethernet LAN (RJ-45) ports:1
Common interface (CI):Yes
HDMI version:2.1
USB 2.0 ports quantity:2
RF ports quantity:1
HDMI ports quantity:3
Smart TV:Yes
Smart modes:Game, Sports, Vivid, Standard, Filmmaker, Cinema
Internet TV:Yes
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1527409
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: LG
Maximum VESA mount:600 x 400 mm Remote Magic included:Yes Product colour:Black VESA mounting:Yes Energy efficiency class (SDR):F Energy efficiency cla..