


-33 %



LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 55UT80003LA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 19.00kg
507.06€ (991.72лв.)
760.60€ (1,487.60лв.)
без ДДС: 422.55€ (826.44лв.)
![]() |
12 x 47.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, 55UT80003LA
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, цена LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, оферти LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, ревю LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, промоция LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, онлайн магазин LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, поръчай LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue мнения
, LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, гаранция LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, бърза доставка LG UHD 55UT80003LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Blue
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG 55UT80003LA характеристики
, LG 55UT80003LA спецификации
, LG 55UT80003LA review
, LG 55UT80003LA сравнение
, LG 55UT80003LA отзиви
, LG 55UT80003LA намаление
| Colour name: | Ashed Blue |
| Stand type: | Legs stand |
| Frameless design: | No |
| Rollable display: | No |
| Product colour: | Blue |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 300 x 300 mm |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 121 kWh |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy saving mode: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 81 kWh |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Basic hotel mode: | No |
| Picture-in-Picture: | No |
| Hotel mode: | No |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice control: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | No |
| Works with Samsung Bixby: | No |
| Works with Apple Siri: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Number of OSD languages: | 37 |
| Height (without stand): | 715 mm |
| Stand width: | 99.1 cm |
| Depth (without stand): | 57.5 mm |
| Stand depth: | 23.1 cm |
| Width (without stand): | 1235 mm |
| Weight (without stand): | 14 kg |
| Weight (with stand): | 14.2 kg |
| Height (with stand): | 776 mm |
| Width (with stand): | 1235 mm |
| Depth (with stand): | 231 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth profiles: | A2DP |
| Wi-Fi: | Yes |
| Web browser: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Bluetooth: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| DVD player: | No |
| USB recording: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Multi View: | No |
| WiSA Ready: | No |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG |
| Audio formats supported: | EAC3, AC3, MP2, WMA, AAC, PCM, MP3, HE-AAC, AC4 |
| Processor cores: | 4 |
| Video formats supported: | HEVC, VP9 |
| Package depth: | 162 mm |
| Package height: | 810 mm |
| Package width: | 1360 mm |
| Package weight: | 19 kg |
| Soundbar included: | No |
| Remote control included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| LED backlighting type: | Direct-LED |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology: | LED |
| Audio decoders: | Dolby Digital |
| Sound modes: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro, AI Acoustic Tuning |
| Built-in subwoofer: | No |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Common interface Plus (CI+) version: | 1.4 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| RF ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Common interface Plus (CI+): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Digital signal format system: | DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S |
| Internet TV: | Yes |
| Timeshift: | Yes |
| Video apps: | YouTube, RaiPlay, Rakuten TV, Disney+, Amazon Prime Video, Apple TV, DAZN |
| Smart modes: | Game, Filmmaker, Sports, Vivid, Cinema, Energy saving |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system version: | 24 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system installed: | Web OS |
| LG technologies (AV/TV): | AI Sound Pro, ThinQ™ |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1868762 |








