


-36 %



Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 62D0GAT1EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.06kg
305.52€ (597.55лв.)
478.64€ (936.15лв.)
без ДДС: 254.60€ (497.95лв.)
![]() |
12 x 28.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 62D0GAT1EU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision E27q-20 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 62D0GAT1EU характеристики
, Lenovo 62D0GAT1EU спецификации
, Lenovo 62D0GAT1EU review
, Lenovo 62D0GAT1EU сравнение
, Lenovo 62D0GAT1EU отзиви
, Lenovo 62D0GAT1EU намаление
| Colour name: | Raven black |
| Product colour: | Black |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 670988 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 26 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (max): | 40 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 30 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Height (with stand): | 574 mm |
| Bezel width (bottom): | 2.2 cm |
| Depth (without stand): | 46.2 mm |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Width (without stand): | 613.6 mm |
| Weight (with stand): | 6.6 kg |
| Height (without stand): | 367.6 mm |
| Weight (without stand): | 4.5 kg |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Depth (with stand): | 220 mm |
| Width (with stand): | 613.6 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 9 kg |
| Package height: | 460 mm |
| Package width: | 730 mm |
| Package depth: | 186 mm |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | HDMI |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Touchscreen: | No |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Backlight type: | W-LED |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, horizontal: | 60.9 cm |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display technology: | LED |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Viewable size, vertical: | 35.5 cm |
| Pixel density: | 108 ppi |
| Response time (fast): | 4 ms |
| Colour gamut: | 99% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 6 ms |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Adjustable height (max): | 15.5 cm |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | 0 - 360° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable management: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| Audio output: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Harmonized System (HS) code: | 85285210 |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |







