


-36 %



DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 210-BMHF
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.41kg
284.92€ (557.25лв.)
446.38€ (873.04лв.)
без ДДС: 237.43€ (464.37лв.)
![]() |
12 x 26.91 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, 210-BMHF
, DELL
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, цена DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, оферти DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, ревю DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, промоция DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, онлайн магазин DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, поръчай DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver мнения
, DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, dell {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, гаранция DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, бърза доставка DELL S Series S2725DS LED display 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, Silver
, DELL цена
, DELL промоция
, DELL отстъпка
, DELL LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, DELL 210-BMHF характеристики
, DELL 210-BMHF спецификации
, DELL 210-BMHF review
, DELL 210-BMHF сравнение
, DELL 210-BMHF отзиви
, DELL 210-BMHF намаление
| Heavy metals free: | Hg (mercury) |
| Feet colour: | Silver |
| Market positioning: | Office |
| Front bezel colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power supply type: | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 21 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (max): | 57 W |
| Power consumption (typical): | 21.4 W |
| Input current: | 1.5 A |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Non-operating altitude: | 5000 - 12192 m |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating altitude: | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Weight (without stand): | 4.49 kg |
| Width (without stand): | 611.3 mm |
| Bezel width (top): | 7.3 mm |
| Weight (with stand): | 6.27 kg |
| Bezel width (side): | 7.3 mm |
| Height (without stand): | 356 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.3 cm |
| Depth (without stand): | 58.8 mm |
| Width (with stand): | 611.3 mm |
| Height (with stand): | 518.6 mm |
| Depth (with stand): | 200.4 mm |
| AMD FreeSync: | No |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package weight: | 8.64 kg |
| Stand included: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | HDMI, AC |
| Response time (fast): | 5 ms |
| Display technology: | LCD |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Contrast ratio (typical): | 1500:1 |
| Supported video modes: | 576p, 480p, 1080p, 1080i, 720p, 1440p |
| Backlight type: | Edge LED |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Pixel density: | 109 ppi |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Surface hardness: | 3H |
| Vertical scan range: | 48 - 100 Hz |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Screen shape: | Flat |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 28 - 151 kHz |
| LED backlight: | Yes |
| Response time: | 8 ms |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 10 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes, 13 cm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Cable management: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 21° |
| LED indicators: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | No |
| Headphone out: | No |
| HDCP version: | 1.4 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Warnings: | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1837683 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Doesn't contain: | PVC/BFR |
| Sustainability certificates: | RoHS, ENERGY STAR |






