







Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0001
- Тегло: 6.71kg
- SKU: ZSIIFOUPS0001
157.86€ (308.75лв.)
без ДДС: 131.55€ (257.29лв.)
![]() |
12 x 14.91 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, ZSIIFOUPS0001
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, цена Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, оферти Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, ревю Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, промоция Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, онлайн магазин Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, поръчай Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s) мнения
, Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, гаранция Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, бърза доставка Infosec Zen-X 1000 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 600 W 8 AC outlet(s)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0001 намаление
EAN: 3700085619995
MPN: INF_619995
Technical Specifications
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Surge Protection |
| Power protection features | Telephone/ADSL Line Protection |
| Power protection features | Over power |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Noise level | 40 dB |
| Output power | 600 W |
| Output operation voltage (max) | 220 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Output operation voltage (min) | 240 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Waveform | Modified sine wave |
| Output voltage regulation | -10 - 10% |
| Surge protection | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Overload alarm, Low battery alarm |
| Number of output phases | 1 |
| Form factor | Compact |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width | 202 mm |
| Weight | 5.8 kg |
| Depth | 309 mm |
| Height | 93 mm |
| Manual | Yes |
| Cables included | USB cable, Input power cable |
| Certification | CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| AC outlets quantity | 8 AC outlet(s) |
| Modem (RJ-11) ports | 1 |
| AC outlet types | Type F |
| USB port type | USB Type-A/USB Type-B |
| USB port | Yes |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery recharge time | 8 h |
| Cold start | Yes |
| Battery voltage | 12 V |
| Typical backup time at half load | 2.4 min |
| Typical backup time at full load | 15 min |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.8 x 39.7 x 24 cm
Weight: 6.71 kg

