







Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0011
- Тегло: 12.69kg
- SKU: ZSIIFOUPS0011
549.52€ (1,074.76лв.)
без ДДС: 457.93€ (895.63лв.)
![]() |
12 x 51.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, ZSIIFOUPS0011
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, цена Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, оферти Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, ревю Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, промоция Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, поръчай Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) мнения
, Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, гаранция Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка Infosec E3 Pro 1000 RT uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 900 W 3 AC outlet(s)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0011 намаление
EAN: 3700085673089
MPN: INF_673089
Technical Specifications
| Response time | 0 ms |
| Output power | 900 W |
| Output operation voltage (max) | 208 V |
| Output power factor | 0.9 |
| Auto-restart | Yes |
| Output frequency | 57/63 Hz |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Overdischarge |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Input fuse |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input operation voltage (max) | 180 V |
| Output voltage regulation | 1% |
| Waveform | Pure sine wave |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Input frequency | 40/70 Hz |
| Output operation voltage (min) | 240 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Input operation voltage (min) | 120 V |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Number of output phases | 1 |
| Number of input phases | 1 |
| Product colour | Black |
| Form factor | Tower/Rack |
| Rack capacity | 2U |
| Cooling type | Active |
| Display type | LCD |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating altitude | 0 - 1000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Weight | 12.7 kg |
| Depth | 310 mm |
| Width | 438 mm |
| Height | 88 mm |
| Certification | EN 62040-2: 2006+AC: 2006, EN 61000-3-2: 2014 (EN 61000-4-2: 2009, EN 61000-4-3: 2006+A2: 2010, EN 61000-4-4: 2012, EN 61000-4-5:2006, EN 61000-4-6: 2014, EN 61000-4-8: 2010, EN 61000-2-2:2002,EN 61000-4-11:2004) CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| RS-232 ports | 1 |
| USB port | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) connector | Yes |
| Serial interface | Yes |
| Battery recharge time | 4 h |
| Cold start | Yes |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 40.5 x 18.2 x 50.2 cm
Weight: 12.69 kg

