





















HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONHP-MON0197
- Тегло: 7.06kg
- SKU: MONHP-MON0197
186.18€ (364.14лв.)
без ДДС: 155.15€ (303.45лв.)
![]() |
12 x 17.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, MONHP-MON0197
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, цена HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, оферти HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, ревю HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, промоция HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, онлайн магазин HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, поръчай HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf мнения
, HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, гаранция HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, бърза доставка HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 524pf
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 характеристики
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 спецификации
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 review
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 сравнение
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 отзиви
, Hewlett-Packard MONHP-MON0197 намаление
EAN: 198122902330
MPN: 9D9L6UT#ABB
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Market positioning | Business |
| Feet colour | Silver |
| Feet colour | Black |
| Product colour | Black |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (max) | 58 W |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Depth (without stand) | 47.2 mm |
| Weight (with stand) | 4.9 kg |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Height (without stand) | 314.3 mm |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Depth (with stand) | 189.5 mm |
| Height (with stand) | 503.2 mm |
| AMD FreeSync | No |
| HP segment | Business |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 393 mm |
| Package width | 621 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 7.2 kg |
| Bundled software | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-B |
| Cables included | DisplayPort |
| Quick start guide | Yes |
| Display technology | LCD |
| Horizontal scan range | 30 - 120 kHz |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Touchscreen | No |
| Haze rate | 25% |
| Display diagonal (metric) | 60.5 cm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Surface hardness | 3H |
| Vertical scan range | 50 - 100 Hz |
| Supported video modes | 1080p |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 100% |
| Colour depth | 8 bit |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Pixel density | 93 ppi |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Anti-glare screen | Yes |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display surface | Matt |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Supported graphics resolutions | 1024 x 768 (XGA) |
| Supported graphics resolutions | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 480 |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 400 |
| Supported graphics resolutions | 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 800 x 600 (SVGA) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 720 (HD 720) |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Supported graphics resolutions | 720 x 576 |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 800 |
| Screen shape | Flat |
| Response time | 5 ms |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Pixel pitch | 0.28 x 0.28 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HD type | Full HD |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Pivot angle | 0 - 90° |
| Height adjustment | Yes |
| Swivel angle range | 0 - 45° |
| Pivot | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Cable lock slot | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| HDMI | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB upstream port type | USB Type-A |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Certification | BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; cTUVus; EAC; FCC; GS Mark; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; VCCI; WEEE; ISC; California Energy Commission (CEC); WW application; UAE; TGM; Ukraine certificates; NRCS; PSE; Ukraine EE; TÜV Low Blue Light Hardware Solution certified; Works with Chromebook certified; Korea MEPS; CEL Grade 2; Australian-New Zealand DoC; EMF |
| Manufacturer warranty | HP three-year limited warranty |
| Width | 538.4 mm |
| Compliance certificates | KCC |
| Compliance certificates | CECP |
| Compliance certificates | PSE |
| Compliance certificates | GS mark |
| Compliance certificates | cTUVus |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Compliance certificates | ICES |
| Compliance certificates | CCC |
| Compliance certificates | CB |
| Compliance certificates | EAC |
| Compliance certificates | VCCI |
| Compliance certificates | BSMI |
| Compliance certificates | KC |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | WEEE |
| Compliance certificates | RCM |
| Compliance certificates | BIS |
| Compliance certificates | Norma Oficial Mexicana (NOM) |
| Compliance certificates | CEL |
| UNSPSC-code | 43211902 |
| Depth | 38.5 mm |
| Height | 313.7 mm |
| Weight | 4.9 kg |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1949552 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39.2 x 14 x 62.5 cm
Weight: 7.06 kg

