







Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT, 2200VA, 1230W, 6x C13
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0026
- Тегло: 16.97kg
- SKU: ZSIIFOUPS0026
670.74€ (1,311.85лв.)
без ДДС: 558.95€ (1,093.21лв.)
![]() |
12 x 63.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, ZSIIFOUPS0026
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, цена Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, оферти Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, ревю Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, промоция Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, онлайн магазин Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, поръчай Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13 мнения
, Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, гаранция Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, бърза доставка Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply 2200 RT
, 2200VA
, 1230W
, 6x C13
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0026 намаление
EAN: 3700085670392
MPN: INF_670392
Technical Specifications
| Response time | 6 ms |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Waveform | Pure sine wave |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Output voltage regulation | +/-10% |
| UPS topology | On Line Performance |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Output power capacity | 2200 VA |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Output power factor | 0.6 |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Power protection features | Overdischarge |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Input fuse |
| Output power | 1230 W |
| Number of output phases | 1 |
| Output operation voltage (min) | 240 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Auto-restart | Yes |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Number of input phases | 1 |
| Output operation voltage (max) | 220 V |
| Rack capacity | 2U |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| Form factor | Tower/Rack |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Weight | 14.9 kg |
| Width | 438 mm |
| Depth | 325 mm |
| Height | 88 mm |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Serial interface | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| Emergency Power Off (EPO) connector | Yes |
| USB port | Yes |
| Battery recharge time | 8 h |
| Cold start | Yes |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 54 x 39.5 x 22 cm
Weight: 16.97 kg

