







Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA, 300W, 4x C13)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0024
- Тегло: 9.20kg
- SKU: ZSIIFOUPS0024
323.84€ (633.38лв.)
без ДДС: 269.87€ (527.82лв.)
![]() |
12 x 30.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, ZSIIFOUPS0024
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, цена Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, оферти Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, ревю Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, промоция Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, онлайн магазин Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, поръчай Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13) мнения
, Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, гаранция Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, бърза доставка Infosec E3 Evo Uninterruptible Power Supply UPS 500 RM (500VA
, 300W
, 4x C13)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0024 намаление
EAN: 3700085670361
MPN: INF_670361
Technical Specifications
| Response time | 6 ms |
| UPS topology | On Line Performance |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 240 V |
| Power protection features | Overvoltage protection |
| Power protection features | Overdischarge |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Input fuse |
| Output power capacity | 500 VA |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output power | 300 W |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Auto-restart | Yes |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Output voltage regulation | +/-10% |
| Waveform | Pure sine wave |
| Number of output phases | 1 |
| Output power factor | 0.6 |
| Output operation voltage (max) | 220 V |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Number of input phases | 1 |
| Rack capacity | 1U |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| Form factor | Rackmount |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 7.7 kg |
| Height | 44 mm |
| Depth | 295 mm |
| Width | 438 mm |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Serial interface | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| USB port | Yes |
| Emergency Power Off (EPO) connector | Yes |
| Battery recharge time | 8 h |
| Cold start | Yes |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
| Warnings | Keep away from sources of fire and water. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 56 x 38 x 13.5 cm
Weight: 9.2 kg

