







Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0028
- Тегло: 26.14kg
- SKU: ZSIIFOUPS0028
770.62€ (1,507.19лв.)
без ДДС: 642.18€ (1,255.99лв.)
![]() |
12 x 72.77 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, ZSIIFOUPS0028
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, цена Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, оферти Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, ревю Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, промоция Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s) мнения
, Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Infosec E4 Value 3000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 3 kVA 2400 W 4 AC outlet(s)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0028 намаление
EAN: 3700085674192
MPN: INF_674192
Technical Specifications
| Response time | 4 ms |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Efficiency | 90% |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Output power | 2400 W |
| Crest factor | 3:1 |
| Output power capacity | 3 kVA |
| Maximum current | 10 A |
| Power factor | 0.8 |
| Noise level | 50 dB |
| Output operation voltage (min) | 100 V |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Overload alarm, Low battery alarm |
| Number of input phases | 1 |
| Input frequency | 40/70 Hz |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 6% |
| Output frequency | 47/63 Hz |
| Input power factor | 0.99 |
| ECO mode | Yes |
| Waveform | Pure sine |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Output voltage regulation | -1 - 1% |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Display type | LED |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Depth | 335 mm |
| Height | 421 mm |
| Weight | 25.2 kg |
| Width | 190 mm |
| Manual | Yes |
| Cables included | Input power cable, Output power cable, RS-232 |
| Certification | CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Serial ports quantity | 1 |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Serial interface type | RS-232 |
| Serial interface | Yes |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery recharge time | 4 h |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Typical backup time at full load | 30 min |
| Typical backup time at half load | 10 min |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Charging current | 1 A |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 46.5 x 56 x 33 cm
Weight: 26.14 kg

