







Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZSIIFOUPS0012
- Тегло: 9.90kg
- SKU: ZSIIFOUPS0012
406.60€ (795.23лв.)
без ДДС: 338.83€ (662.69лв.)
![]() |
12 x 38.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, ZSIIFOUPS0012
, INFOSEC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, цена Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, оферти Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, ревю Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, промоция Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, поръчай Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s) мнения
, Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, infosec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, гаранция Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, бърза доставка Infosec E4 Value 1000 uninterruptible power supply (UPS) Double-conversion (Online) 1 kVA 3 AC outlet(s)
, INFOSEC цена
, INFOSEC промоция
, INFOSEC отстъпка
, INFOSEC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 характеристики
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 спецификации
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 review
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 сравнение
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 отзиви
, INFOSEC ZSIIFOUPS0012 намаление
EAN: 3700085674178
MPN: INF_674178
Technical Specifications
| Waveform | Pure sine |
| Output frequency | 47/63 Hz |
| Response time | 4 ms |
| Output power capacity | 1 kVA |
| ECO mode | Yes |
| Noise level | 50 dB |
| Crest factor | 3:1 |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Input power factor | 0.99 |
| Input frequency | 47 - 63 Hz |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Overload alarm, Low battery alarm |
| Maximum current | 10 A |
| Efficiency | 88% |
| Output voltage regulation | -1 - 1% |
| Output operation voltage (min) | 100 V |
| Number of output phases | 1 |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 6% |
| Power factor | 0.8 |
| Number of input phases | 1 |
| Product colour | Black |
| Display type | LED |
| Form factor | Tower |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 8.6 kg |
| Depth | 220 mm |
| Width | 145 mm |
| Height | 282 mm |
| Cables included | Output power cable, RS-232, Input power cable |
| Manual | Yes |
| Certification | CE |
| Compliance certificates | RoHS |
| Serial interface | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
| Serial interface type | RS-232 |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Battery recharge time | 4 h |
| Typical backup time at full load | 30 min |
| Battery voltage | 12 V |
| Charging current | 1 A |
| Typical backup time at half load | 9 min |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Cold start | Yes |
| Warnings | Store away from sources of heat and open flame. |
| Warnings | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock. |
| Warnings | Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 36 x 33 x 23 cm
Weight: 9.9 kg

