





iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XUB2793QSU-B7
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.06kg
232.55€ (454.82лв.)
без ДДС: 193.79€ (379.02лв.)
![]() |
12 x 21.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, XUB2793QSU-B7
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, цена iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, оферти iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, ревю iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, промоция iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, онлайн магазин iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, поръчай iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black мнения
, iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, гаранция iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, бърза доставка iiyama XUB2793QSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1140 pixels Wide Quad HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 характеристики
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 спецификации
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 review
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 сравнение
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 отзиви
, IIYAMA XUB2793QSU-B7 намаление
| Market positioning: | Business |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (typical): | 22 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Width (with stand): | 613.5 mm |
| Height (with stand): | 550.5 mm |
| Depth (with stand): | 209.5 mm |
| Weight (with stand): | 5.6 kg |
| Width (without stand): | 613.5 mm |
| Height (without stand): | 400.5 mm |
| Depth (without stand): | 209.5 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package weight: | 7.3 kg |
| Package width: | 691 mm |
| Package depth: | 142 mm |
| Package height: | 447 mm |
| Colour gamut standard: | sRGB, NTSC |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Touchscreen: | No |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Display technology: | LED |
| Screen shape: | Flat |
| Horizontal scan range: | 30 - 151 kHz |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display diagonal (metric): | 68.65 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Response time: | 1 ms |
| Panel type: | IPS |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| sRGB coverage (typical): | 96% |
| Display resolution: | 2560 x 1140 pixels |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display surface: | Matt |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Pivot angle: | 90 - 90° |
| On Screen Display (OSD) languages: | Russian, Czech, English, French, Japanese, Polish, Spanish, German, Italian, Dutch |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | 120 - 60° |
| Cable lock slot: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Tilt angle range: | 23 - 5° |
| HDCP: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |











