





iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GB2745QSU-B2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.00kg
209.90€ (410.54лв.)
без ДДС: 174.92€ (342.11лв.)
![]() |
12 x 19.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, GB2745QSU-B2
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, цена iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, оферти iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, ревю iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, промоция iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, поръчай iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black мнения
, iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, гаранция iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER GB2745QSU-B2 computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Wide Quad HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA GB2745QSU-B2 характеристики
, IIYAMA GB2745QSU-B2 спецификации
, IIYAMA GB2745QSU-B2 review
, IIYAMA GB2745QSU-B2 сравнение
, IIYAMA GB2745QSU-B2 отзиви
, IIYAMA GB2745QSU-B2 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 21 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth (with stand): | 214 mm |
| Width (with stand): | 611.5 mm |
| Height (with stand): | 555.5 mm |
| Weight (with stand): | 5.5 kg |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 7.2 kg |
| Package depth: | 447 mm |
| Package width: | 691 mm |
| Package height: | 142 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | HDMI, AC, DisplayPort |
| HDMI cable length: | 1.5 m |
| Power cable length: | 1.5 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Display surface: | Matt |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Response time: | 1 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Horizontal scan range: | 30 - 151 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Colour depth: | 8 bit |
| Display technology: | LED |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, vertical: | 59.7 cm |
| Viewable size, horizontal: | 33.6 cm |
| Display diagonal (metric): | 69 cm |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | 23 - 25° |
| Cable management: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Russian, Czech, Japanese, French, English, Polish, Spanish, German, Italian, Dutch |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivel angle range: | 45 - 45° |
| Pivot: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |











