





iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XUB2793HSU-B7
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.75kg
192.89€ (377.26лв.)
без ДДС: 160.74€ (314.38лв.)
![]() |
12 x 18.22 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, XUB2793HSU-B7
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка iiyama ProLite XUB2793HSU-B7 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 характеристики
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 спецификации
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 review
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 сравнение
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 отзиви
, IIYAMA XUB2793HSU-B7 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 22 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 22 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Weight (with stand): | 5.4 kg |
| Width (with stand): | 611.5 mm |
| Height (with stand): | 209.5 mm |
| Depth (with stand): | 550.5 mm |
| Width (without stand): | 611.5 mm |
| Height (without stand): | 400.5 mm |
| Depth (without stand): | 209.5 mm |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package depth: | 142 mm |
| Package height: | 447 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 691 mm |
| Package weight: | 6.5 kg |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface: | Matt |
| HD type: | Full HD |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Viewable size, vertical: | 59.8 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Flat |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 110 kHz |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewable size, horizontal: | 33.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Display diagonal (metric): | 68.6 cm |
| Response time: | 1 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Colour gamut standard: | NTSC, sRGB |
| sRGB coverage (typical): | 96% |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| Response time (MPRT): | 1 ms |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Tilt angle range: | 5 - 23° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Japanese, German, Italian, Dutch, Russian, Czech, Polish, Spanish, English, French |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Pivot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | 60 - 120° |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Adjustable height (max): | 15 cm |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB hub version: | 2.0 |
| HDCP: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort out version: | 1.2 |










