





iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G2445HSU-B2
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 4.19kg
109.42€ (214.00лв.)
без ДДС: 91.18€ (178.33лв.)
![]() |
12 x 10.33 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, G2445HSU-B2
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER G2445HSU-B2 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA G2445HSU-B2 характеристики
, IIYAMA G2445HSU-B2 спецификации
, IIYAMA G2445HSU-B2 review
, IIYAMA G2445HSU-B2 сравнение
, IIYAMA G2445HSU-B2 отзиви
, IIYAMA G2445HSU-B2 намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (typical): | 18 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 18 kWh |
| Power supply type: | Internal |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Weight (with stand): | 3 kg |
| Height (with stand): | 397 mm |
| Width (with stand): | 538.5 mm |
| Depth (with stand): | 171 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package height: | 405 mm |
| Package depth: | 126 mm |
| Package weight: | 4.4 kg |
| Package width: | 615 mm |
| Power adapter included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | AC, HDMI, USB |
| Quick start guide: | Yes |
| Display brightness (peak): | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Display diagonal (metric): | 61 cm |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Display technology: | LCD |
| Touchscreen: | No |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Viewing angle, vertical: | 89° |
| Horizontal scan range: | 30 - 110 kHz |
| Screen shape: | Flat |
| Display surface: | Matt |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Response time: | 1 ms |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| HD type: | Full HD |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | -4 - 22° |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB hub version: | 2.0 |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS, CE, REACH, UKCA, WEEE, PSE, EAC |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 2025236 |











