





iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: G2470HS-B1
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 4.33kg
198.71€ (388.64лв.)
без ДДС: 165.59€ (323.87лв.)
![]() |
12 x 18.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, G2470HS-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER G2470HS-B1 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA G2470HS-B1 характеристики
, IIYAMA G2470HS-B1 спецификации
, IIYAMA G2470HS-B1 review
, IIYAMA G2470HS-B1 сравнение
, IIYAMA G2470HS-B1 отзиви
, IIYAMA G2470HS-B1 намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 2009355 |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (typical): | 18 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Weight (with stand): | 3.2 kg |
| Height (with stand): | 393.5 mm |
| Width (with stand): | 539.5 mm |
| Depth (with stand): | 192.5 mm |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Package width: | 610 mm |
| Package depth: | 413 mm |
| Package height: | 126 mm |
| Cables included: | HDMI, DisplayPort, AC |
| Quick start guide: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Touchscreen: | No |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Display technology: | LCD |
| Panel type: | Fast IPS |
| Display diagonal (metric): | 60.5 cm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Horizontal scan range: | 30 - 225 kHz |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| LED backlight: | Yes |
| Response time: | 0.2 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| On Screen Display (OSD) languages: | English, Russian, Czech, French, Japanese, Polish, Spanish, German, Italian, Dutch, Portuguese |
| Cable management: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | 3.5 - 21.5° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Built-in USB hub: | No |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |










