





iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XUB2763HSU-B1
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.19kg
268.02€ (524.20лв.)
без ДДС: 223.35€ (436.83лв.)
![]() |
12 x 25.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, XUB2763HSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 характеристики
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 спецификации
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 review
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 сравнение
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 отзиви
, IIYAMA XUB2763HSU-B1 намаление
| Market positioning: | Business |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | B |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (typical): | 10.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Weight (with stand): | 5.8 kg |
| Height (with stand): | 547.5 mm |
| Width (with stand): | 612 mm |
| Height (without stand): | 387.5 mm |
| Width (without stand): | 612 mm |
| Depth (without stand): | 209.5 mm |
| Depth (with stand): | 209.5 mm |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | HDMI, USB, AC |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Display surface: | Matt |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen: | No |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Response time: | 3 ms |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewable size, vertical: | 60.8 cm |
| Viewable size, horizontal: | 34.5 cm |
| Horizontal scan range: | 45 - 100 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| RMS rated power: | 4 W |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Swivel angle range: | 90 - 45° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Height adjustment: | 15 cm, Yes |
| Wall mountable: | Yes |
| Tilt angle range: | 23 - 5° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Built-in USB hub: | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1828494 |











