





iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: XUB2463HSU-B1
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.10kg
176.81€ (345.81лв.)
без ДДС: 147.34€ (288.17лв.)
![]() |
12 x 16.70 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, XUB2463HSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 характеристики
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 спецификации
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 review
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 сравнение
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 отзиви
, IIYAMA XUB2463HSU-B1 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | Not available |
| Energy efficiency class (SDR): | B |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 9 kWh |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 9 W |
| Depth (with stand): | 209.5 mm |
| Width (with stand): | 540 mm |
| Height (with stand): | 492 mm |
| Weight (with stand): | 4.9 kg |
| Width (without stand): | 540 mm |
| Depth (without stand): | 209.5 mm |
| Height (without stand): | 492 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | USB, AC, HDMI |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Response time: | 3 ms |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display surface: | Matt |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| HD type: | Full HD |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| sRGB coverage (typical): | 96% |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 61 cm |
| Touchscreen: | No |
| Horizontal scan range: | 45 - 100 kHz |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Display technology: | LED |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 4 W |
| Tilt angle range: | 23 - 5° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable management: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Height adjustment: | Yes, 15 cm |
| Pivot angle: | 90 - 90° |
| Wall mountable: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Swivel angle range: | 90 - 45° |
| Pivot: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| USB hub version: | 2.0 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1805724 |











