


-42 %



HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7Z1M2UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.25kg
1,053.60€ (2,060.66лв.)
1,806.17€ (3,532.56лв.)
без ДДС: 878.00€ (1,717.22лв.)
![]() |
12 x 99.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 7Z1M2UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1360P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT характеристики
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT спецификации
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT review
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT сравнение
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT отзиви
, Hewlett-Packard 7Z1M2UT намаление
| Processor cores: | 12 |
| Processor model: | i7-1360P |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor cache: | 18 MB |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance cores: | 4 |
| Processor base power: | 28 W |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Maximum turbo power: | 64 W |
| Configurable TDP-down: | 20 W |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Mobile workstation |
| Introduction year: | 2023 |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Weight: | 1.45 kg |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 224.3 mm |
| Width: | 315.6 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Audio system: | Bang & Olufsen |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Yes |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| HDMI version: | 2.0 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Clickpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| HP segment: | Business |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |






