





HP ZBook Firefly 14" G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7Z1A1UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.26kg
1,897.98€ (3,712.13лв.)
без ДДС: 1,581.65€ (3,093.44лв.)
![]() |
12 x 179.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 7Z1A1UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1370P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT характеристики
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT спецификации
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT review
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT сравнение
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT отзиви
, Hewlett-Packard 7Z1A1UT намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Configurable TDP-down: | 20 W |
| Processor threads: | 20 |
| Efficient-core boost frequency: | 3.9 GHz |
| Performance-core boost frequency: | 5.2 GHz |
| Processor cores: | 14 |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor boost frequency: | 5.2 GHz |
| Processor model: | i7-1370P |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| On-board graphics card family: | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| ECC: | No |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory: | 32 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Product type: | Mobile workstation |
| Original brand name: | HP |
| Introduction year: | 2023 |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Width: | 315.6 mm |
| Depth: | 224.3 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.45 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version: | 5 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Package height: | 305 mm |
| Package width: | 483 mm |
| Package depth: | 69 mm |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| HD type: | WUXGA |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | B&O PLAY |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| SSD memory type: | TLC |
| Optical drive type: | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Fast charging: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Clickpad |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Input device model: | Teclado HP Premium |
| Keyboard special features: | Resistente a derrames |
| Number of speakers: | 2 |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| HP segment: | Business |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP Support Assistant: | Yes |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | Mercury free |






