


-42 %



HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7Z3A2UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.30kg
1,196.95€ (2,341.03лв.)
2,051.93€ (4,013.22лв.)
без ДДС: 997.46€ (1,950.86лв.)
![]() |
12 x 113.03 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 7Z3A2UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT характеристики
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT спецификации
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT review
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT сравнение
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT отзиви
, Hewlett-Packard 7Z3A2UT намаление
| Processor manufacturer: | Intel |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cores: | 10 |
| Processor model: | i7-1355U |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Performance cores: | 2 |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient cores: | 8 |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA RTX A500 |
| Discrete graphics card memory: | 4 GB |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card: | Yes |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Product colour: | Silver |
| Original brand name: | HP |
| Introduction year: | 2023 |
| Product type: | Mobile workstation |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Weight: | 1.45 kg |
| Width: | 315.6 mm |
| Depth (tablet mode): | 30.5 cm |
| Depth: | 224.3 mm |
| Weight (tablet mode): | 483 g |
| Width (tablet mode): | 6.9 cm |
| Height: | 19.9 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Mobile network connection: | No |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Touchscreen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| SSD memory type: | TLC |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.0 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| HD type: | HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Battery technology: | Lithium Prismatic |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Fast charging: | Yes |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Backlight keypad: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Numeric keypad: | No |
| Warnings: | Keep out of the reach of children., Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods., Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP segment: | Business |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| HP Support Assistant: | Yes |
| Sustainability compliance: | Yes |






