

















HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4365
- Тегло: 2.38kg
- SKU: MOBHP-NOT4365
545.62€ (1,067.13лв.)
без ДДС: 454.68€ (889.28лв.)
![]() |
12 x 51.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, MOBHP-NOT4365
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, цена HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, оферти HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, ревю HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, промоция HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, онлайн магазин HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, поръчай HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver мнения
, HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, гаранция HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, бърза доставка HP 15-fd0234nw Intel® Core™ i3 i3-1215U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Free DOS Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4365 намаление
EAN: 5901443353973
MPN: BE8Z4EA_16_512
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Processor base power | 15 W |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i3 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Efficient cores | 4 |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i3 |
| Processor threads | 8 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | i3-1215U |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Colour name | Natural silver |
| Original brand name | HP |
| Introduction year | 2025 |
| Product design | Sandblasted cover and keyboard frame, polished base finish |
| Product colour | Silver |
| Product type | Laptop |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 45 W |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Depth | 236 mm |
| Height | 18.6 mm |
| Weight | 1.59 kg |
| Width | 359.8 mm |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| WLAN controller model | MediaTek MT7902 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 1x1 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Package weight | 2.29 kg |
| Package width | 69 mm |
| Package height | 305 mm |
| Package depth | 520 mm |
| AC adapter included | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Colour gamut | 45% |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Anti-glare screen | Yes |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlight | Yes |
| Touchscreen | No |
| Operating system installed | FreeDOS |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera | Yes |
| Number of battery cells | 3 |
| Fast charging time (50%) | 45 min |
| Continuous video playback time | 9.5 h |
| Battery life (max) | 6.5 h |
| Fast charging | Yes |
| Battery capacity | 41 Wh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Numeric keypad | Yes |
| Full-size keyboard | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Keyboard colour name | soft grey |
| Manufacturer warranty | 2-Year (2/2/0) Limited Warranty includes 2 years of parts and labor. No on-site repair available. |
| Number of speakers | 2 |
| HP front camera | HP TrueVision HD |
| HP segment | Home |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad | Yes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 48 x 30 cm
Weight: 2.375 kg

