


-42 %



HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 866A6EA
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.20kg
1,131.54€ (2,213.10лв.)
1,939.78€ (3,793.87лв.)
без ДДС: 942.95€ (1,844.25лв.)
![]() |
12 x 106.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 866A6EA
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G10 А AMD Ryzen™ 5 PRO 7640HS Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 866A6EA характеристики
, Hewlett-Packard 866A6EA спецификации
, Hewlett-Packard 866A6EA review
, Hewlett-Packard 866A6EA сравнение
, Hewlett-Packard 866A6EA отзиви
, Hewlett-Packard 866A6EA намаление
| Processor cores: | 6 |
| Processor model: | 7640HS |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Processor threads: | 12 |
| Processor frequency: | 4.3 GHz |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor generation: | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 760M |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Non-ECC: | Yes |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| ECC: | No |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Mobile workstation |
| Original brand name: | HP |
| Introduction year: | 2023 |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Password protection: | Yes |
| Weight: | 1.4 kg |
| Height: | 19.9 mm |
| Depth: | 224.3 mm |
| Width: | 315.6 mm |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| WLAN controller model: | RZ616 |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer: | MediaTek |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Motherboard chipset: | AMD SoC |
| Package depth: | 69 mm |
| Package width: | 483 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Keyboard included: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| RGB colour space: | NTSC |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Colour gamut: | 45% |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Pre-installed software: | HP Connection Optimizer; HP Hotkey Support; HP Support Assistant; HP Easy Clean; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Services Scan; HP |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | B&O PLAY |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Low halogen: | Yes |
| Optical drive type: | No |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD memory type: | TLC |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express |
| Card reader integrated: | No |
| SSD capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Charging port type: | USB Type-C |
| HDMI version: | 2.0b |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | HD |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Fast charging: | Yes |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Clickpad |
| Keyboard special features: | Spill-resistant |
| Number of speakers: | 2 |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| HP front camera: | HP Webcam |
| HP segment: | Business |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP Sure View: | Yes |
| HP Management tools: | HP Client Catalog; HP Power Manager; HP Client Management Script Library (download); HP Driver Packs (download); HP Image Assistant Gen5 (download); HP Patch Assistant (download); HP Cloud Recovery; H |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Security tools: | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 829160755045 |
| Sustainable technologies and materials: | Mercury free |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 130 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 28 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 4 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 97 |






