


-42 %



HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7Z3A5UT
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.30kg
1,313.95€ (2,569.87лв.)
2,252.48€ (4,405.48лв.)
без ДДС: 1,094.96€ (2,141.56лв.)
![]() |
12 x 124.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 7Z3A5UT
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G10 Intel® Core™ i7 i7-1355U Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A500 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT характеристики
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT спецификации
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT review
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT сравнение
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT отзиви
, Hewlett-Packard 7Z3A5UT намаление
| Processor base power: | 15 W |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient cores: | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5 GHz |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.7 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor cores: | 10 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor boost frequency: | 5 GHz |
| Processor model: | i7-1355U |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA RTX A500 |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6 |
| Discrete graphics card: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card memory: | 4 GB |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| Original brand name: | HP |
| Introduction year: | 2023 |
| Product colour: | Silver |
| Product type: | Mobile workstation |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot type: | Nano |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Depth (tablet mode): | 30.5 cm |
| Weight (tablet mode): | 483 g |
| Width (tablet mode): | 6.9 cm |
| Width: | 315.6 mm |
| Depth: | 224.3 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.45 kg |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5 |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| HD type: | WUXGA |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen: | Yes |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speakers manufacturer: | Bang & Olufsen |
| SSD memory type: | TLC |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Fast charging: | Yes |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Battery capacity: | 51 Wh |
| Number of battery cells: | 3 |
| Battery technology: | Lithium Prismatic |
| Backlight keypad: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Pointing device: | Clickpad |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| HP Support Assistant: | Yes |
| HP Smart AC Adapter: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer: | Yes |
| HP segment: | Business |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| Sustainability compliance: | Yes |






