





HP Wireless Mouse 200 (Empress Red) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 2HU82AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
26.58€ (51.99лв.)
без ДДС: 22.15€ (43.32лв.)
Етикети:
HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, 2HU82AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, цена HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, оферти HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, ревю HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, промоция HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, онлайн магазин HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, поръчай HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, HP Wireless Mouse 200 (Empress Red) мнения
, HP Wireless Mouse 200 (Empress Red) сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, гаранция HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, бърза доставка HP Wireless Mouse 200 (Empress Red)
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard 2HU82AA характеристики
, Hewlett-Packard 2HU82AA спецификации
, Hewlett-Packard 2HU82AA review
, Hewlett-Packard 2HU82AA сравнение
, Hewlett-Packard 2HU82AA отзиви
, Hewlett-Packard 2HU82AA намаление
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Ambidextrous |
| HP segment: | Home |
| Power source: | Batteries |
| Battery type: | AAA |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Weight: | 78 g |
| Height: | 34 mm |
| Width: | 95 mm |
| Depth: | 58.5 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Package weight: | 110 g |
| Package width: | 129 mm |
| Package height: | 47 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Device interface: | RF Wireless |
| Movement detection technology: | Optical |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Recommended usage: | PC/Laptop |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Buttons quantity: | 2 |
| Purpose: | Office |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 193905215867, 193905215874, 193905215881, 193905481590, 193905215898, 193905215904 |





