





HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 4R016AA
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.83kg
73.09€ (142.96лв.)
без ДДС: 60.91€ (119.13лв.)
Етикети:
HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, 4R016AA
, Hewlett-Packard
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, цена HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, оферти HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, ревю HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, промоция HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, онлайн магазин HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, поръчай HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo мнения
, HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, hewlett-packard {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, гаранция HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, бърза доставка HP 650 Wireless Keyboard and Mouse Combo
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, Hewlett-Packard 4R016AA характеристики
, Hewlett-Packard 4R016AA спецификации
, Hewlett-Packard 4R016AA review
, Hewlett-Packard 4R016AA сравнение
, Hewlett-Packard 4R016AA отзиви
, Hewlett-Packard 4R016AA намаление
| Product colour: | White |
| Backlight: | No |
| Power source type: | Battery |
| Weight: | 430 g |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 120.28 x 69.95 x 41.39 mm |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 428.22 x 115.47 x 18.06 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Package weight: | 860 g |
| Package height: | 537 mm |
| Package width: | 47 mm |
| Number of products included: | 2 pc(s) |
| Movement resolution: | 4000 DPI |
| Scroll type: | Wheel |
| Scroll: | Yes |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Mouse battery type: | AAA |
| Buttons quantity: | 3 |
| Mouse included: | Yes |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Numeric keypad: | Yes |
| Device interface: | RF Wireless |
| Recommended usage: | Home |
| Keyboard key switch: | Membrane |
| Island-style keyboard: | Yes |
| Pointing device: | No |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Keyboard keys operating life: | 10 million characters |
| Pallet weight (imperial): | 410.6 kg (905.1 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 193905215867, 193905215874, 193905215881, 193905481590, 193905215898, 193905215904 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABT) 193905215867; (ABY) 193905215874; (ACQ) 193905215881; (B13) 193905481590; (B19) 193905215898; (BAZ) 193905215904 |





