





HP 480 Comfort Wired Keyboard – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 8T6M1AA#ABB
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 1.27kg
59.65€ (116.67лв.)
без ДДС: 49.71€ (97.22лв.)
Етикети:
HP 480 Comfort Wired Keyboard
, 8T6M1AA#ABB
, Hewlett-Packard
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете HP 480 Comfort Wired Keyboard
, цена HP 480 Comfort Wired Keyboard
, оферти HP 480 Comfort Wired Keyboard
, ревю HP 480 Comfort Wired Keyboard
, промоция HP 480 Comfort Wired Keyboard
, онлайн магазин HP 480 Comfort Wired Keyboard
, поръчай HP 480 Comfort Wired Keyboard
, HP 480 Comfort Wired Keyboard мнения
, HP 480 Comfort Wired Keyboard сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, hewlett-packard {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален HP 480 Comfort Wired Keyboard
, гаранция HP 480 Comfort Wired Keyboard
, бърза доставка HP 480 Comfort Wired Keyboard
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB характеристики
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB спецификации
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB review
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB сравнение
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB отзиви
, Hewlett-Packard 8T6M1AA#ABB намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-enterprise-m455-series/model/22732194?sku=3PZ95A&serialnumber=3PZ95A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_2967985_en-US |
| Cable length: | 1.5 m |
| Product colour: | Black |
| Protection features: | Spill resistant |
| Backlight: | No |
| Power source type: | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 442.7 x 214.9 x 34.1 mm |
| Keyboard weight: | 870 g |
| Weight: | 870 g |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Package height: | 48.5 mm |
| Package width: | 475 mm |
| Package weight: | 1.2 kg |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Mouse included: | No |
| Country of origin: | China |
| Numeric keypad: | Yes |
| Programmable hot keys: | Yes |
| Recommended usage: | Home |
| Keyboard language: | English |
| Pointing device: | No |
| Keyboard keys operating life: | 12 million characters |
| Number of hot keys: | 23 |
| Device interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Width: | 442.7 mm |
| Depth: | 214.9 mm |
| Height: | 34.1 mm |
| Warnings: | Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment., Do not disassemble the keypad - risk of electric shock. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 193905215867, 193905215874, 193905215881, 193905481590, 193905215898, 193905215904 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABT) 193905215867; (ABY) 193905215874; (ACQ) 193905215881; (B13) 193905481590; (B19) 193905215898; (BAZ) 193905215904 |





