





HP Wireless Mouse Z3700 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 7UH88AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.10kg
28.60€ (55.93лв.)
без ДДС: 23.83€ (46.61лв.)
Етикети:
HP Wireless Mouse Z3700
, 7UH88AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP Wireless Mouse Z3700
, цена HP Wireless Mouse Z3700
, оферти HP Wireless Mouse Z3700
, ревю HP Wireless Mouse Z3700
, промоция HP Wireless Mouse Z3700
, онлайн магазин HP Wireless Mouse Z3700
, поръчай HP Wireless Mouse Z3700
, HP Wireless Mouse Z3700 мнения
, HP Wireless Mouse Z3700 сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP Wireless Mouse Z3700
, гаранция HP Wireless Mouse Z3700
, бърза доставка HP Wireless Mouse Z3700
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard 7UH88AA характеристики
, Hewlett-Packard 7UH88AA спецификации
, Hewlett-Packard 7UH88AA review
, Hewlett-Packard 7UH88AA сравнение
, Hewlett-Packard 7UH88AA отзиви
, Hewlett-Packard 7UH88AA намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-enterprise-m455-series/model/22732194?sku=3PZ95A&serialnumber=3PZ95A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_2967985_en-US |
| Product colour: | Black |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Form factor: | Ambidextrous |
| HP segment: | Home |
| Power source: | Batteries |
| Battery type: | AA |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Weight: | 50 g |
| Width: | 101 mm |
| Height: | 25.3 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Package height: | 55 mm |
| Package weight: | 150 g |
| Package width: | 198 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Receiver included: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Movement detection technology: | Blue LED |
| Device interface: | RF Wireless |
| Movement resolution: | 1200 DPI |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 3 |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Purpose: | Travel |
| Wireless range: | 10 m |
| Warnings: | The product must be protected from moisture., Keep away from sources of heat. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 193905215867, 193905215874, 193905215881, 193905481590, 193905215898, 193905215904 |





