





HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 28B51A
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 8.80kg
233.03€ (455.76лв.)
без ДДС: 194.19€ (379.80лв.)
![]() |
12 x 22.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, 28B51A
, Hewlett-Packard
, Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, цена HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, оферти HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, ревю HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, промоция HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, поръчай HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi мнения
, HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, най-добър Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, нов Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}мастиленоструйни мултифункционални устройства
, оригинален HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, гаранция HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, бърза доставка HP Smart Tank 725 All-in-One Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 15 ppm Wi-Fi
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, мастиленоструйни мултифункционални устройства в българия
, мастиленоструйни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, магазин за Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ оферти Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard 28B51A характеристики
, Hewlett-Packard 28B51A спецификации
, Hewlett-Packard 28B51A review
, Hewlett-Packard 28B51A сравнение
, Hewlett-Packard 28B51A отзиви
, Hewlett-Packard 28B51A намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | Product Safety HP 56 / C6656A Contains Benzisothiazolinone. May produce an allergic reaction. |
| Number of print cartridges: | 4 |
| Page description languages: | PCL 3 GUI |
| All-In-One-multitasking: | Yes |
| HP segment: | Home |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Duplex functions: | |
| Recommended duty cycle: | 400 - 800 pages per month |
| Maximum duty cycle: | 5000 pages per month |
| Product colour: | Blue |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Power consumption (off): | 0.1 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (sleep): | 2 W |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 40 °C |
| Non-operating relative humidity (non-condensing): | 5 - 90% |
| Recommended humidity operating range: | 20 - 80% |
| Weight: | 6.38 kg |
| Depth: | 364 mm |
| Height: | 198.6 mm |
| Width: | 427.5 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | No |
| Mobile printing technologies: | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Wi-Fi Direct: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Processor frequency: | 800 MHz |
| Internal memory: | 128 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Sound power level (printing): | 6.5 dB |
| Maximum internal memory: | 128 MB |
| Package width: | 484 mm |
| Package depth: | 239 mm |
| Package weight: | 9.2 kg |
| Package height: | 410 mm |
| Cables included: | AC |
| Warranty card: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Direct printing: | Yes |
| PictBridge: | No |
| Number of users: | 3 user(s) |
| Number of print heads: | 2 |
| Print technology: | Thermal inkjet |
| Printing: | Colour printing |
| Print resolution black: | 1200 x 1200 DPI |
| Duplex printing: | Yes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 15 ppm |
| Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter): | 22 ppm |
| Borderless printing: | Yes |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 9 ppm |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Print speed (black, draft quality, A4/US Letter): | 23 ppm |
| Print resolution colour: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black: | 15 ppm |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): | 9 ppm |
| Time to first page (black, normal): | 14 s |
| Time to first page (colour, normal): | 16 s |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 13 cpm |
| Copying: | Colour copying |
| Copy speed (colour, normal quality, A4): | 6 cpm |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Auto fit function: | Yes |
| Maximum number of copies: | 99 copies |
| ID-card copy function: | Yes |
| Duplex copying: | Yes |
| Faxing: | No |
| Maximum output capacity: | 30 sheets |
| Total number of input trays: | 1 |
| Maximum number of input trays: | 1 |
| Total output capacity: | 100 sheets |
| Maximum input capacity: | 250 sheets |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Custom media length: | 127 - 355.6 mm |
| Borderless printing media sizes: | Letter, A4 |
| Maximum print size: | 216 x 355.6 mm |
| Custom media width: | 88.9 - 215.9 mm |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4, A6 |
| Paper tray media types: | Thick paper, Photo paper, Recycled paper, Glossy paper, Matte paper, Plain paper |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| ISO C-series sizes (C0...C9): | C5, C6 |
| Paper tray media weight: | 60 - 250 g/m² |
| Envelopes sizes: | C6, DL, C5 |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Non-ISO print media sizes: | Hagaki card, Legal |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Image formats supported: | PNG, JPG, TIFF, BMP |
| Scanner type: | Flatbed scanner |
| Maximum scan area: | 216 x 297 mm |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum scan resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Scanning: | Colour scanning |
| Scan to: | Software, E-mail Server |
| Duplex scanning: | No |
| Scan technology: | CIS |
| Greyscale levels: | 256 |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Scan drivers: | TWAIN |
| Document formats supported: | |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 829160755045 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (201) 808736844895; (251) 808736844925; (301) 884962781005; (999) 884962780992; (BA3) 808736844888; (UUS) 884962780619 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainable technologies and materials: | No |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 2 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 4 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 2 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 43 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 50 |






