


-36 %



HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 537P6B#686
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 23.75kg
288.90€ (565.04лв.)
452.20€ (884.42лв.)
без ДДС: 240.75€ (470.87лв.)
![]() |
12 x 27.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, 537P6B#686
, Hewlett-Packard
, Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, цена HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, оферти HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, ревю HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, промоция HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, онлайн магазин HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, поръчай HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine мнения
, HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine сравнение
, евтин Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, най-добър Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, нов Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}мастиленоструйни мултифункционални устройства
, оригинален HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, гаранция HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, бърза доставка HP OfficeJet Pro 9730e multifunction machine
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, мастиленоструйни мултифункционални устройства в българия
, мастиленоструйни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, магазин за Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, топ оферти Мастиленоструйни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard 537P6B#686 характеристики
, Hewlett-Packard 537P6B#686 спецификации
, Hewlett-Packard 537P6B#686 review
, Hewlett-Packard 537P6B#686 сравнение
, Hewlett-Packard 537P6B#686 отзиви
, Hewlett-Packard 537P6B#686 намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-envy-6400e-all-in-one-printer-series/model/2100187522?sku=223R4B&serialnumber=223R4B |
| Page description languages: | PCL 3 GUI, PCL 3 |
| Maximum duty cycle: | 30000 pages per month |
| Recommended duty cycle: | 250 - 1500 pages per month |
| HP segment: | Small medium business |
| All-In-One-multitasking: | Yes |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Digital sender: | Yes |
| Number of print cartridges: | 4 |
| Duplex functions: | Scan |
| Colour display: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Colour name: | Cement |
| Built-in display: | Yes |
| Display diagonal: | 10.9 cm (4.3") |
| Product colour: | Grey |
| Display: | CGD |
| Power consumption (sleep): | 1.39 W |
| Power consumption (standby): | 5.4 W |
| Power consumption (off): | 0.11 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Recommended humidity operating range: | 25 - 75% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 40 °C |
| Width: | 581 mm |
| Depth: | 467 mm |
| Height: | 386 mm |
| Weight: | 19.5 kg |
| Wi-Fi Direct: | Yes |
| Mobile printing technologies: | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Security algorithms: | SSL/TLS, HTTPS |
| Server operating systems supported: | Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows Server 2016 x64 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Other operating systems supported: | Android, ChromeOS, Linux, iOS |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Maximum internal memory: | 512 MB |
| Sound power level (printing): | 6.8 dB |
| Internal memory: | 512 MB |
| Built-in processor: | Yes |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Package depth: | 545 mm |
| Package height: | 487 mm |
| Package width: | 668 mm |
| Package weight: | 24.4 kg |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| Included cartridge capacity (CMY): | 420 pages |
| Included cartridge capacity (black): | 800 pages |
| Cables included: | AC |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Number of print heads: | 4 |
| Number of users: | 5 user(s) |
| Booklet printing function: | Yes |
| Print speed (black, draft quality, A4/US Letter): | 34 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 18 ppm |
| Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter): | 34 ppm |
| Time to first page (black, normal): | 12 s |
| Duplex printing: | Yes |
| Print resolution black: | 1200 x 1200 DPI |
| Borderless printing: | Yes |
| Secure printing: | Yes |
| Print resolution colour: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Time to first page (colour, normal): | 13 s |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 22 ppm |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Print technology: | Thermal inkjet |
| Printing: | Colour printing |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): | 18 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black: | 22 ppm |
| ID-card copy function: | Yes |
| Copy speed (colour, draft, A4): | 26 cpm |
| Copy speed (black, draft, A4): | 34 cpm |
| Auto fit function: | Yes |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Duplex copying: | Yes |
| Copying: | Colour copying |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Copy speed (colour, normal quality, A4): | 26 cpm |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 34 cpm |
| Maximum number of copies: | 99 copies |
| Total input capacity: | 500 sheets |
| Total output capacity: | 75 sheets |
| Maximum output capacity: | 75 sheets |
| Total number of input trays: | 2 |
| Maximum number of input trays: | 2 |
| Maximum input capacity: | 500 sheets |
| Auto document feeder (ADF): | Yes |
| Auto document feeder (ADF) input capacity: | 35 sheets |
| Photo paper sizes: | 10x15 cm |
| ISO C-series sizes (C0...C9): | C5, C6 |
| Maximum print size: | 297 x 431.8 mm |
| Non-ISO print media sizes: | Hagaki card |
| Custom media width: | 76 - 297 mm |
| Borderless printing media sizes: | A3 |
| Paper tray media weight: | 34 - 250 g/m² |
| Envelopes sizes: | C5, C6, DL |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Paper tray media types: | Plain paper, Thick paper, Photo paper, Glossy paper, Matte paper |
| Custom media length: | 127 - 420 mm |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A5, A4, A3, A6 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A3 |
| Scan technology: | CIS |
| Document formats supported: | TXT, RTF, PDF |
| Maximum scan area: | 297 x 432 mm |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Greyscale levels: | 256 |
| Maximum scan resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Scanning: | Colour scanning |
| Duplex scanning: | Yes |
| Image formats supported: | JPEG, TIF, PNG, BMP, JPG, TIFF |
| Scanner type: | Flatbed & ADF scanner |
| Scan drivers: | TWAIN |
| Input colour depth: | 24 bit |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 195161625237 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (622) 198828246295; (BHC) 195908302377 |
| HP Instant Ink: | Yes |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 60 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 3 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 5 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 50 |






