


-36 %



HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 4V2N0B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.00kg
239.60€ (468.62лв.)
375.04€ (733.51лв.)
без ДДС: 199.67€ (390.52лв.)
![]() |
12 x 22.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, 4V2N0B
, Hewlett-Packard
, Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Принтери & Скенери
, купете HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, цена HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, оферти HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, ревю HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, промоция HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, поръчай HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi мнения
, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ Цветни лазерни мултифункционални устройства
, най-добър Цветни лазерни мултифункционални устройства
, нов Цветни лазерни мултифункционални устройства
, hewlett-packard {ucfirst}цветни лазерни мултифункционални устройства
, оригинален HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, гаранция HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, бърза доставка HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer Thermal inkjet A4 4800 x 1200 DPI 20 ppm Wi-Fi
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Цветни лазерни мултифункционални устройства
, цветни лазерни мултифункционални устройства в българия
, цветни лазерни мултифункционални устройства techmag
, онлайн поръчка Цветни лазерни мултифункционални устройства
, магазин за Цветни лазерни мултифункционални устройства
, топ оферти Цветни лазерни мултифункционални устройства
, Hewlett-Packard 4V2N0B характеристики
, Hewlett-Packard 4V2N0B спецификации
, Hewlett-Packard 4V2N0B review
, Hewlett-Packard 4V2N0B сравнение
, Hewlett-Packard 4V2N0B отзиви
, Hewlett-Packard 4V2N0B намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Digital sender: | Yes |
| Page description languages: | PCL 5, PCL 6, PDF, PostScript |
| Duplex functions: | Print, Fax, Scan |
| Number of print cartridges: | 4 |
| Printing colours: | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Recommended duty cycle: | 0 - 1500 pages per month |
| All-In-One-multitasking: | Yes |
| HP segment: | Small medium business |
| Maximum duty cycle: | 25000 pages per month |
| Display: | CGD |
| Product colour: | Grey |
| Display diagonal: | 6.86 cm (2.7") |
| Built-in display: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Colour name: | Cement |
| Colour display: | Yes |
| Power consumption (off): | 0.14 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (sleep): | 1.22 W |
| Power consumption (ready): | 5.06 W |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 80% |
| Recommended humidity operating range: | 25 - 75% |
| Height: | 278 mm |
| Depth: | 342.5 mm |
| Weight: | 9.29 kg |
| Width: | 439.3 mm |
| Security algorithms: | HTTPS, SSL/TLS, WPA2-Enterprise |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11g |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile printing technologies: | Mopria Print Service, Apple AirPrint |
| Wi-Fi Direct: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Other operating systems supported: | ChromeOS, Linux |
| Internal memory: | 512 MB |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Built-in processor: | Yes |
| Maximum internal memory: | 512 MB |
| Sound power level (printing): | 6.7 dB |
| Package weight: | 11.3 kg |
| Package depth: | 325 mm |
| Package height: | 409 mm |
| Package width: | 487 mm |
| Cables included: | AC |
| Included cartridge capacity (black): | 800 pages |
| Included cartridge capacity (CMY): | 420 pages |
| Cartridge(s) included: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Direct printing: | Yes |
| USB port: | Yes |
| Processor frequency: | 1.2 GHz |
| Number of users: | 5 user(s) |
| Print technology: | Thermal inkjet |
| Printing: | Colour printing |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 20 ppm |
| Print margins (top, bottom, right, left): | 3.3 mm |
| Print resolution colour: | 4800 x 1200 DPI |
| Duplex printing: | Yes |
| Maximum resolution: | 4800 x 1200 DPI |
| Print resolution black: | 1200 x 1200 DPI |
| Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter): | 32 ppm |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour: | 16 ppm |
| Time to first page (colour, normal): | 13 s |
| Print speed (colour, normal quality, A4/US Letter): | 16 ppm |
| Time to first page (black, normal): | 12 s |
| Secure printing: | Yes |
| Borderless printing: | Yes |
| Print speed (black, draft quality, A4/US Letter): | 32 ppm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) black: | 20 ppm |
| Copier resize: | 25 - 400% |
| Copying: | Colour copying |
| Copy speed (black, normal quality, A4): | 28 cpm |
| Copy speed (colour, normal quality, A4): | 21 cpm |
| ID-card copy function: | Yes |
| Maximum number of copies: | 99 copies |
| Auto fit function: | Yes |
| Copy speed (black, draft, A4): | 28 cpm |
| Maximum copy resolution: | 600 x 600 DPI |
| Copy speed (colour, draft, A4): | 21 cpm |
| Duplex copying: | Yes |
| Faxing: | Colour faxing |
| Modem speed: | 33.6 Kbit/s |
| Fax delayed sending: | Yes |
| Fax transmission speed: | 4 sec/page |
| Fax forwarding: | Yes |
| Duplex faxing: | Yes |
| Auto-redialing: | Yes |
| Fax resolution (black): | 300 x 300 DPI |
| Fax resolution (colour): | 200 x 200 DPI |
| Auto reduction: | Yes |
| Fax memory: | 100 pages |
| Auto document feeder (ADF) input capacity: | 35 sheets |
| Maximum input capacity: | 250 sheets |
| Maximum number of input trays: | 1 |
| Total number of input trays: | 1 |
| Auto document feeder (ADF): | Yes |
| Total input capacity: | 250 sheets |
| Maximum output capacity: | 60 sheets |
| Total output capacity: | 60 sheets |
| Custom media width: | 76.2 - 215.9 mm |
| Custom media length: | 127 - 355.6 mm |
| Borderless printing media sizes: | A4, Letter |
| Maximum print size: | 216 x 356 mm |
| Multi-Purpose Tray media weight: | 60 - 280 g/m² |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A4, A6, A5 |
| ISO C-series sizes (C0...C9): | C5, C6 |
| Photo paper sizes (imperial): | 5x7, 8x10, 3x5, 8.5x13", 4x6 |
| Paper tray media types: | Photo paper, Recycled paper, Plain paper, Glossy paper, Matte paper, Thick paper |
| Non-ISO print media sizes: | Statement, Executive, Hagaki card, Legal, Letter |
| Envelopes sizes: | Monarch, DL, C6, C5, 10 |
| Photo paper sizes: | 13x18, 10x15 |
| Maximum scan resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Optical scanning resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Scanner type: | Flatbed & ADF scanner |
| Scanning: | Colour scanning |
| Maximum scan area: | 215.9 x 297 mm |
| Document formats supported: | TXT, PDF, RTF |
| Scan drivers: | TWAIN |
| Scan to: | Fax, Software |
| Scan technology: | CIS |
| Greyscale levels: | 256 |
| Image formats supported: | PNG, TIF, JPG, TIFF, BMP, JPEG |
| Input colour depth: | 24 bit |
| Duplex scanning: | Yes |
| HP Management tools: | HP JetAdvantage; HP Security Manager |
| HP Auto-On/Auto-Off: | Yes |
| HP Dynamic security: | Yes |
| HP Software provided: | HP Printer Software |
| HP Web Jetadmin: | Yes |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 884962161135 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (A80) 889894812667; (ABT) 889894812681; (ACQ) 889894812698; (BHG) 889894812674 |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 70 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 1 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 2 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 40 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 32 |






