


-42 %



HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16") Touchscreen 2,8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 9U9V4UA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.46kg
975.66€ (1,908.23лв.)
1,672.56€ (3,271.24лв.)
без ДДС: 813.05€ (1,590.19лв.)
![]() |
12 x 92.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, 9U9V4UA
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, цена HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, оферти HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, ревю HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, промоция HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, поръчай HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked мнения
, HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, гаранция HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ENVY x360 16-AD0097NR AMD Ryzen™ 7 8840HS Hybrid (2-in-1) 40.6 cm (16) Touchscreen 2
, 8K 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Grey New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 9U9V4UA характеристики
, Hewlett-Packard 9U9V4UA спецификации
, Hewlett-Packard 9U9V4UA review
, Hewlett-Packard 9U9V4UA сравнение
, Hewlett-Packard 9U9V4UA отзиви
, Hewlett-Packard 9U9V4UA намаление
| Processor generation: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor model: | 8840HS |
| Processor cores: | 8 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor frequency: | 3.3 GHz |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory type: | LPDDR5-SDRAM |
| Memory clock speed: | 6400 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Product type: | Hybrid (2-in-1) |
| Original brand name: | HP |
| Colour name: | Meteor silver aluminum |
| Introduction year: | 2024 |
| Product colour: | Grey |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Password protection: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Height: | 18.2 mm |
| Depth: | 245.8 mm |
| Width: | 356.7 mm |
| Weight: | 1.91 kg |
| Mobile network connection: | No |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer: | MediaTek |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Accelerometer: | Yes |
| Gyroscope: | Yes |
| Temperature sensor: | Yes |
| Motherboard chipset: | AMD SoC |
| Package weight: | 3.13 kg |
| Package width: | 80 mm |
| Package depth: | 430 mm |
| Package height: | 315 mm |
| AC adapter included: | Yes |
| Touchscreen: | Yes |
| Colour gamut: | 100% |
| Display diagonal (metric): | 40.6 cm |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Panel type: | UWVA |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| LED backlight: | Yes |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| HD type: | 2.8K |
| Display resolution: | 2880 x 1800 pixels |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Number of microphones: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in microphone: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 3 |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Front camera: | Yes |
| Battery life (max): | 11.25 h |
| Number of battery cells: | 4 |
| Battery recharge time: | 45 h |
| Battery capacity: | 68 Wh |
| Fast charging: | Yes |
| Continuous video playback time: | 12 h |
| Removable battery: | Yes |
| Fast charging time (50%): | 45 min |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | No |
| Hazard pictogram(s): | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| HP front camera: | HP Webcam 5MP |
| HP Audio Boost: | Yes |
| HP speaker type: | HP Dual Speakers |
| HP Imagepad: | Yes |
| HP segment: | Home |
| Sustainability compliance: | Yes |






