



Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EG-UPS-B850
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.30kg
70.00€ (136.90лв.)
без ДДС: 58.33€ (114.08лв.)
Етикети:
Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, EG-UPS-B850
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, цена Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, оферти Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, ревю Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, промоция Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, поръчай Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W мнения
, Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, гаранция Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, бърза доставка Gembird EG-UPS-B850 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.85 kVA 510 W
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-B850 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-B850 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-B850 review
, ENERGENIE EG-UPS-B850 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-B850 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-B850 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Output power capacity: | 0.85 kVA |
| Response time: | 10 ms |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Output power: | 510 W |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Power protection features: | Overcharge, Overdischarge, Short circuit |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Surge protection: | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Tower |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Weight: | 5.5 kg |
| Depth: | 280 mm |
| Package width: | 338 mm |
| Height: | 100 mm |
| Width: | 140 mm |
| Package height: | 210 mm |
| Number of type F outputs: | 2 |
| Cold start: | Yes |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery recharge time: | 12 h |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery capacity: | 8 Ah |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Nominal input voltage: | 220 V |
| Nominal output voltage: | 220 V |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |









