





Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EG-UPS-3SDT600-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.70kg
68.60€ (134.18лв.)
без ДДС: 57.17€ (111.81лв.)
Етикети:
Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, EG-UPS-3SDT600-01
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, цена Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, оферти Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, ревю Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, промоция Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, поръчай Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s) мнения
, Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, гаранция Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка Gembird EG-UPS-3SDT600-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.6 kVA 360 W 3 AC outlet(s)
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 review
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT600-01 намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE |
| Output power: | 360 W |
| Output operation voltage (max): | 220 V |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Power source type: | AC |
| Output power capacity: | 0.6 kVA |
| Surge protection: | Yes |
| Input operation voltage (max): | 220 V |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Response time: | 12 ms |
| Waveform: | Sine/Square |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Noise level: | 45 dB |
| Power protection features: | Overdischarge, Overload, Short circuit, Surge protection, Overcharge |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 1.2 m |
| Form factor: | Desktop |
| LED indicators: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Depth: | 175 mm |
| Weight: | 4.2 kg |
| Package width: | 150 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 240 mm |
| Height: | 93 mm |
| Width: | 255 mm |
| Manual: | Yes |
| AC outlet types: | Type F |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| Power plug: | Type F |
| Battery voltage: | 12 V |
| Typical backup time at half load: | 10 min |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Cold start: | Yes |
| Battery capacity: | 7 Ah |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typical backup time at full load: | 30 min |
| Number of batteries: | 1 |









