



Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EG-UPS-B650
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.48kg
59.99€ (117.33лв.)
без ДДС: 49.99€ (97.77лв.)
Етикети:
Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, EG-UPS-B650
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, цена Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, оферти Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, ревю Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, промоция Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, поръчай Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W мнения
, Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, гаранция Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, бърза доставка Gembird EG-UPS-B650 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.65 kVA 390 W
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-B650 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-B650 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-B650 review
, ENERGENIE EG-UPS-B650 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-B650 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-B650 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Response time: | 10 ms |
| Output power: | 390 W |
| Power protection features: | Short circuit, Overdischarge, Overcharge |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Surge protection: | Yes |
| Output power capacity: | 0.65 kVA |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Form factor: | Tower |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Weight: | 4.3 kg |
| Height: | 140 mm |
| Package width: | 338 mm |
| Width: | 100 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Package height: | 210 mm |
| Number of type F outputs: | 2 |
| Cold start: | Yes |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery recharge time: | 12 h |
| Battery capacity: | 7 Ah |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Nominal input voltage: | 220 V |
| Nominal output voltage: | 220 V |
| Harmonized System (HS) code: | 85078000 |









