













Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LIPEEELIS0014
- Тегло: 0.20kg
- SKU: LIPEEELIS0014
15.91€ (31.12лв.)
без ДДС: 13.26€ (25.93лв.)
Етикети:
Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, LIPEEELIS0014
, ENERGENIE
, Офис
, Дом & Градина
, купете Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, цена Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, energenie {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка Gembird EG-PSU3-01 power extension 0.6 m 3 AC outlet(s) Indoor Black
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 характеристики
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 спецификации
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 review
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 сравнение
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 отзиви
, ENERGENIE LIPEEELIS0014 намаление
EAN: 8716309102674
MPN: EG-PSU3-01
Technical Specifications
| Swivel AC outlet | No |
| Power plug type | Type C |
| Placement supported | Indoor |
| AC outlet types | Type F |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Cable length | 0.6 m |
| Maximum current | 16 A |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width | 175 mm |
| Depth | 42 mm |
| Height | 38 mm |
| Weight | 145 g |
| Package depth | 210 mm |
| Package width | 80 mm |
| Package height | 40 mm |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| AC outlets quantity | 3 AC outlet(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 12 x 5 cm
Weight: 0.2 kg





