





Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EG-UPS-3SDT800-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.49kg
77.39€ (151.36лв.)
без ДДС: 64.49€ (126.13лв.)
![]() |
12 x 7.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, EG-UPS-3SDT800-01
, ENERGENIE
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, цена Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, оферти Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, ревю Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, промоция Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, онлайн магазин Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, поръчай Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s) мнения
, Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, energenie {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, гаранция Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, бърза доставка Gembird EG-UPS-3SDT800-01 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 480 W 3 AC outlet(s)
, ENERGENIE цена
, ENERGENIE промоция
, ENERGENIE отстъпка
, ENERGENIE Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 характеристики
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 спецификации
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 review
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 сравнение
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 отзиви
, ENERGENIE EG-UPS-3SDT800-01 намаление
| Compliance certificates: | RoHS, CE |
| Audible alarm(s): | Yes |
| Power source type: | AC |
| Power protection features: | Surge protection, Overdischarge, Overcharge, Short circuit, Overload |
| Output power: | 480 W |
| Response time: | 12 ms |
| Noise level: | 45 dB |
| Automatic Voltage Regulation (AVR): | Yes |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Surge protection: | Yes |
| Output power capacity: | 0.8 kVA |
| Output frequency: | 50/60 Hz |
| Input operation voltage (max): | 220 V |
| Waveform: | Sine/Square |
| Output operation voltage (max): | 220 V |
| LED indicators: | Yes |
| Form factor: | Desktop |
| Cable length: | 1.2 m |
| Product colour: | Black |
| Control type: | Buttons |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Depth: | 175 mm |
| Package height: | 240 mm |
| Package type: | Box |
| Width: | 255 mm |
| Height: | 93 mm |
| Package width: | 150 mm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Manual: | Yes |
| AC outlets quantity: | 3 AC outlet(s) |
| Power plug: | Type F |
| AC outlet types: | Type F |
| Battery capacity: | 8 Ah |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Cold start: | Yes |
| Battery recharge time: | 8 h |
| Typical backup time at full load: | 30 min |
| Typical backup time at half load: | 10 min |
| Customs product code (TARIC): | 8504408590 |










