

















Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0270
- Тегло: 0.17kg
- SKU: SIAGARZEG0270
297.85€ (582.55лв.)
без ДДС: 248.21€ (485.46лв.)
![]() |
12 x 28.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, SIAGARZEG0270
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, цена Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, оферти Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, ревю Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, промоция Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, поръчай Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite) мнения
, Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, гаранция Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin vivomove Trend LCD 40 mm Hybrid 254 x 346 pixels Touchscreen Black GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0270 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0270 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0270 review
, Garmin SIAGARZEG0270 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0270 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0270 намаление
EAN: 753759309428
MPN: 010-02665-00
Technical Specifications
| Activity tracker | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Recommended activity | Running |
| Recommended activity | Fitness |
| Recommended activity | Cycling |
| Recommended activity | Swimming |
| Music control | Yes |
| Activity monitoring | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Find my phone function | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Weather display | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Fitness test | Yes |
| Timer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Interval training | Yes |
| Personal goals | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Calendar | Yes |
| Heart rate data transfer | ANT+ |
| Weather forecast | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 50 m |
| Shape | Round |
| Watch case size | 40 mm |
| Watch case colour | Black |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Colour name | Slate |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band colour | Black |
| Buckle colour | Black |
| Water resistance | 5 ATM |
| Watch case material | Fibre Reinforced Plastic (FRP), Stainless steel |
| Band material | Silicone |
| Battery life | 5 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Wireless charging | Yes |
| Weight | 28.3 g |
| Width | 40.4 mm |
| Thickness | 1.19 cm |
| Depth | 40.4 mm |
| Mobile network connection | No |
| GPS (satellite) | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Built-in camera | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Display resolution | 254 x 346 pixels |
| Display size (HxV) | 25.6 x 18.8 mm |
| Display type | Hybrid |
| Display technology | LCD |
| Touchscreen | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Wi-Fi | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 17 x 4 cm
Weight: 0.17 kg

