

















Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4") AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SIAGARZEG0345
- Тегло: 0.16kg
- SKU: SIAGARZEG0345
599.26€ (1,172.04лв.)
без ДДС: 499.38€ (976.70лв.)
![]() |
12 x 56.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, SIAGARZEG0345
, Garmin
, Офис
, Дом & Градина
, купете Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, цена Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, оферти Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, ревю Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, промоция Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, онлайн магазин Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, поръчай Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite) мнения
, Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite) сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, garmin {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, гаранция Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, бърза доставка Garmin Forerunner 965 3.56 cm (1.4) AMOLED 47 mm Digital 454 x 454 pixels Touchscreen White Wi-Fi GPS (satellite)
, Garmin цена
, Garmin промоция
, Garmin отстъпка
, Garmin Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Garmin SIAGARZEG0345 характеристики
, Garmin SIAGARZEG0345 спецификации
, Garmin SIAGARZEG0345 review
, Garmin SIAGARZEG0345 сравнение
, Garmin SIAGARZEG0345 отзиви
, Garmin SIAGARZEG0345 намаление
EAN: 753759313876
MPN: 010-02809-11
Technical Specifications
| Physiological measurements | Yes |
| Call notifications | Yes |
| Heart rate measuring | Manual |
| Heart rate measuring | Automatic |
| Music player | Yes |
| Motivating feedback | Yes |
| Training recommendations | Yes |
| Supported applications | Garmin Connect |
| Virtual racer function | Yes |
| Real-time guidance | Yes |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Weather display | Yes |
| Heart rate contact sensors | Yes |
| Vibrating alarm clock | Yes |
| Activity tracker | Yes |
| Calendar notifications | Yes |
| Foot pod | Yes |
| Stress monitoring function | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Virtual partner function | Yes |
| Multisport mode | Yes |
| Electronic compass | Yes |
| Smart notifications | Yes |
| Pace alert | Yes |
| SMS notifications | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Barometric altimeter | Yes |
| Running dynamics | Yes |
| Training effect measurement | Yes |
| Music control | Yes |
| Quality of sleep | Yes |
| Calendar | Yes |
| Clock mode | 12h/24h |
| Heart rate-based calorie computation | Yes |
| Caller ID | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Fitness test | Yes |
| Thermometer | Yes |
| Yes | |
| Workout tracking | Yes |
| Recovery time suggestion | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Training programming | Yes |
| Distance system of measurement | Metric |
| Interval training | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Advanced workouts | Yes |
| Altimeter | Yes |
| Time/distance alert | Yes |
| Race predictor | Yes |
| Built-in distance meter | Yes |
| Automatic daily activity detection | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Active minutes | Yes |
| Distance travelled | Yes |
| Timer | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Calories burned | Yes |
| Removable strap | Yes |
| Magnetic charging connector | Yes |
| Band size | One Size |
| Watch case colour | White |
| Watch case size | 47 mm |
| Watch case material | Titanium |
| Water resistance | 5 ATM |
| Wrist size range | 135 - 205 mm |
| Suggested gender | Any gender |
| Maximum strap length | 20.5 cm |
| Lens material | Glass |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Waterproof | Yes |
| Shape | Round |
| Band material | Silicone |
| Minimum strap length | 13.5 cm |
| Band colour | White |
| Market positioning | Smartwatch |
| Protection features | Waterproof |
| Wireless charging | Yes |
| Battery life (GPS mode) | 31 h |
| Continuous audio playback time | 8.5 h |
| Battery life | 23 day(s) |
| Battery life (max) | 31 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Depth | 47.2 mm |
| Width | 47.2 mm |
| Thickness | 1.32 cm |
| Weight | 53 g |
| Galileo | Yes |
| ANT+ enabled | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Mobile network connection | No |
| FM radio | No |
| Built-in camera | No |
| Flash memory | 32 GB |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charger | Yes |
| Cables included | USB |
| Manual | Yes |
| Display diameter | 3.54 cm |
| Always-on display | Yes |
| Colour display | Yes |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 DX |
| Display technology | AMOLED |
| Display type | Digital |
| Touchscreen | Yes |
| Display diagonal | 3.56 cm (1.4") |
| Display resolution | 454 x 454 pixels |
| USB port | No |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 9.3 x 11.3 cm
Weight: 0.16 kg

